Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Kome pokloniti odjeću

Odlučila sam raskrčiti ormar i umjesto prodavati ovdje sve pokloniti nekome kome je potrebno da mu uljepšam Božićne praznike. E sad, u karitas svako malo nešto odnosim, pa me zanima znate li neku obitelj ili pojedinca da mu je potrebno da pošaljem? ako ne opet će završiti u karitasu...pa eto, bilo bi od pomoći ako znate nekoga da mi kažete :)
2013 12 06
Također ako neka cura s krpica želi odjeću (veličine S) neka mi se javi u inboks i sve šaljem na svoj račun.
2013 12 06
puno hvala pasgaro :) Vlatka će dobiti novu odjeću :))
2013 12 06
bravo Petra [:poljubac]
2013 12 06
ja ne bi slala u nikakve udruge....sve su to kod nas nekakve mučke...otiđi u centar za socijalnu skrb! oni znaju kome treba! ja sam dobila tu ideju od jedne cure ovdje i nešto je najkvalitetnije što sam napravila!
2013 12 06
kako lijepa gesta [:zaljubljen]
2013 12 06
Bravo za temu! Uvijek ce prije pomoci onaj tko malo ima! Varem jedni drugima mozemo pomoci kad to ne rade oni koji bi trebali!! Evo i ja imam stvari za pokloniti i usreciti nekoga barem u ovo doba, samo ne zelim u nikakve udruge slati ni nista, zelim da to zaista dobije osoba kojoj je pomoc zaista potrebna
2013 12 06
pasgaro ima super ideju podržavam
2013 12 06
Baš sam otvorila link kod jedne cure koja je otvorila temu pa sam se odmah te cure sjetila kada sam pročitala ovu temu. I moja je kuća u Zagorju stara oko 150 godina i teško mi je tamo biti više od 3 dana, a kamoli kao ova cura 17 godina [:tuzan]
2013 12 06
Mellany75 u pravu si što se tiče udruga, no ne znaš što se događa ni u Centru za socijalnu skrb .....koverte "lete" na sve strane ....neka se daje osobno kao ovoj djevojci što je navela pasgaro, ili osobno odnijeti (kao što mi radimo) u Hrvatsku kosnicu beskućnicima. Tamo su i žene, nama su prošli puta rekli da im nedostaje svega, šampona, pa čak i uložaka (sorry moram reći) .... jer tamo nisu samo muškarci, ima i žena. Eto, vidite, no osobna predaja je najsigurnija da ne ode kamo ne treba, odnosno kako bi rekli, onima koji i tako imaju previše ....mali savjet iz osobnog iskustva [:smijesi] pasgaro i ja se opet kužimo [:zaljubljen] .... PetraF super tema ....mogli bi nešto jednom i za napuštene životinje .....azile (osim gradskog, taj ima i previše, a ne ....no comment)
2013 12 06
Tu ima dosta ljudi kojima je potebna pomoć www.cipele46.org
2013 12 06
LadyOrchid [:poljubac] potpisujem sve što je rekla! najbolje je to osobno dati ili nekoj curi koja živi blizu Vlatke jer se i u udrugama dosta toga smulja...
2013 12 06
ja sam doživjela prije 20 godina..ono vrijeme poslije rata...nosial sam robu u karitas,crveni križ što je već onda bilo...za progranike...i tako dok nisam vidjela svoju jaknu na curi iz dobrostojeće obitelji....nije ju mogla izmisliti jer je bila iz turske i još moji beđevi....od onda nikad više!!!!
2013 12 06