Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje - povratna informacija

Pomoć, kupac sam (relativno novi) i pitam što je to povratna informacija. Jedna gospođa napisala mi je da nemam niti jednu povratnu informaciju i da se ne želi upuštati u bilo što, pa sam ostala neugodno zatečena. Naravno, moje kupovine su sve bile ok, lp
2013 12 08
povratna informacija-kada netko kupi nekiartikal od tebe,ostavi povratnu informaciju koja moze biti pozitivna ili negativna,ako je sve u redu proslo sa kupnjom,prodajom,tada ti dotična osoba ostavlja povratnu inf. -npr. da je sve proslo u redu,preporuca suradnju s tobom itd. [:smijesi]
2013 12 08
zasto ne zqamolis kad kupis od nekog i kad ti stigne paket da ti ostavi povratnu za kupca , posto nemas artikala , a ti njoj za odjecu ..
2013 12 08
Zamolite cure od kojih ste kupovali da Vam na profilu ostave povratnu informaciju za kupca pa će dotična imati više povjerenja u Vas. [:smijesi]
2013 12 08
Nije mi jasno zašto se ne želi upuštati u bilo što..jer vi nemate povratne..ako ste kupac-kakve to ima veze.. Koliko je osoba od mene kupilo nešto,a nisu imale niti jednu povratnu..svašta.
2013 12 08
Cure, hvala , super ste, još samo pitanje gdje prodavatelj ostavlja informaciju za mene, lp
2013 12 08
ja sam surađivala s mnogim kupcima koji nisu imali povratne, ali sam uvijek čekala da mi uplata sjedne pa sam tek onda slala. sve ovisi i o prodavačima da li se žele upuštati u nešto ili ne [:smijesi] (također, najčešće mi ovi bez povratnih šalju upite da bi nešto kupili, a nakon toga mi se više nikada ne jave pa se možda zbog takvih situacija neke cure ne žele upuštati u takve suradnje)
2013 12 08
svašta!! pa kakve veze jesi imala povratnu ili ne ako kupuješ. svejedno ti neće žena slati paket dok ne uplatiš kune. za to ti ne treba nikakva povratna.
2013 12 08
Prodavatelj mora kliknuti Ostavite povratnu informaciju i onda pod Kupac ostaviti
2013 12 08
Jedini strah je opravdan ako ste tražili pouzećem kupovinu. Povratna se ostavlja na profilu gdje piše "Ostavite povratnu informaciju". Vidjet ćete na svačijem profilu, desno, taj dio.
2013 12 08
Uvijek uplaćujem na račun prodavatelja i preferiram upatu u banci gdje je račun, jer stigne odmah, a ja vidim da li su podacu tj. brojevi u računu točni. A gdje jse krije opasnost u upovini pouzećem lp
2013 12 08
Onda ne vidim razloga za strah uopće.. [:smijesi] Ne želite preuzeti paket, pa pošiljatelj plaća duplu poštarinu da bi dobio natrag svoj/e artikl/e.
2013 12 08
Uh, dobro da sam pitala, toga se ne bih uopće ni sjetila, hvala još jednom
2013 12 08
Evo, kako iz nečeg neugodnog ispadne dobra stvar. Hvala vam svima na savjetima, lp
2013 12 08
Pozdrav, zanima me zasto mi se dogada da kod nekih osoba kliknem na povratne informacije (i prije klika pise npr. 10 pozitivnih 100%) a onda mi se otvori da nema nijednu ??
2014 05 11