Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

Doček i krpice? :)

Vidim svi nešto traže za doček... šljokica simo, šljokica tamo :D Zanima me jesam li jedina koja uopće ne razmišlja o tome što obući sutra?:D Iskombinirat ću nešto što imam doma, šminka, nakit i to je to:)) I sve najbolje Vam želim, a najviše ljubavi [:zaljubljen]
2013 12 30
Glasam za pidžama party [:smije] [:smije] [:smije] Samo još nisam ziher koju...s kravicama ili sa snoopyem? [:sokiran] [:place]
2013 12 30
čekam na rivi, bunda+ugg [:hihot]
2013 12 30
Pa najbolje:) Kravice!!!!! [:zaljubljen]
2013 12 30
ja sam si kupila samo bolero za docek [:kesi] haljinu imam ,prekrasnu zarinu ( nisam je nosila tako da je nova) , štikle također , te clutch ( isto novi nenosen ) [:smijesi]
2013 12 30
Vidi ove drugarice Vekice,ladovina ko i ja haha... ja jos nisam odlucila sta cu obuc,nisam sigurna ni dali imam čitave najlonke [:smije] to cu ja sve sutra u zadnji čas rješavat [:kesi] I od mene svima sve najbolje i zelim Vam puuno prodanih krpica da malo rasčistimo stranicu [:smije]
2013 12 30
Ja ću biti doma, muž radi noćnu, a ja ću sebi natočiti čašu vina i nazdraviti...
2013 12 30
VekicaRI: Predivna poruka, također smatram da je ljubav ipak najbitnija tako da vam svima želim puno ljubavi prema bližnjima, radosti, mira i svega najljepšeg [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 12 30
ja razmišljam da sve razjebem i da odmaram dušu sutra cijeli dan i noć [:smije]
2013 12 30
Ja ću obući trenirku za po kući koju koju sam već davnih dana prerasla [:smije]
2013 12 30
Tako je LeaMary, samo laganini [:kesi] Lako za najlonke.. ja ih svako malo kupujem, kao da ih jedem [:kesi]
2013 12 30
hahaha ma ja isto imam punu ladicu a sve imaju rupicu...al dobro,nova godina je,ja cu rec da me petarda pogodila i dobro [:smije]
2013 12 30
Hahah.. ili napravi još rupica i reci da su iz Calzedonije :D
2013 12 30
O tome ću sutra popodne [:hihot]
2013 12 30
Pa baš to:) Ovo mi je već treća godina kad na doček idem ko kofer... Sve je u glavi.. ja se zadovoljno i opušteno osjećam najviše u robi koju i inače nosim.. a najgore mi je kad nešto novo kupim na silu, na brzaka i onda mi to isto još i ne stoji kako sam zamišljala pa se opterećujem cijelu noć :D
2013 12 30
1 2