Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Problem oko mačka:((

Koliko vidim po njegovoj kutiji sa pijeskom nije obavljao nuždu već 4 dana...Kako mu mogu pomoći prije nego ulovim priliku da ga odvezem veterinaru....jer rade do 4..a moji dolaze doma s posla oko 6... molim vas pomoć :/
2014 01 21
Mlijeko, mlijeko i samo mlijeko!
2014 01 21
Bar mojima pomaže! [:sramezljiv]
2014 01 21
o mici :( najbolje da nazoveš veterinarsku i pitaš njih ako već ne možeš otići
2014 01 21
Znaš li na što tvoja mačka dobi najčešće proljev? Pa da joj to daš za jest pa bi trebala proraditi stolica
2014 01 21
potraži na google malo, mozda nesto naiđe
2014 01 21
Što se mačka tiće, imam i ja mačka ali nismo imali takvih problema. Ako je stalno zatvoren u stanu ili kući, nema gdje jesti onu travu koju oni grickaju za probavu. Isto tako ako pretežno jede suhu hranu, moguće da je u tome problem. Dali hoće jesti? i dali je mirniji nego obično?
2014 01 21
Probaj mu dati par kapi ricinusovog ulja ako imaš. To potiče probavu kod životinja. Može i laneno ulje. Možda ti pomogne!
2014 01 21
za macku je to nazalost zbilja puno:/ i ako se uskoro nesto ne promjeni, svakako trebate iskombinirati i sto prije ga odvesti veterinaru...moj je npr imao velike probleme s mjehurom,kamencima i sl te zbog toga mora jesti posebnu suhu hranu da mu se problem ne pojavi ponovo i ne komplicira opet
2014 01 21
i dobar je priejdlog ovo s travom ukoliko je kucna macka...probaj joj ubrati par vlasi trave: to joj ne moze nista lose uciniti, a pomoci bi moglo;)
2014 01 21
aa mlijeko stalno jede, a to ulje nemam..ne sjećam se da je ikad imao proljev...rekla mi je susjeda, kada su imali malu telad sa takvim problemima da su u analni otvor trebali pogurnut maleni dio sapuna i da je to ne znam kako potaknulo probavu...i par mi je to potvrdilo i rekli su mi da probam...al to mi zvući groznoo
2014 01 21
Da li je mačak kastriran?Koje je dobi,kilaže?Kakvu hranu jede?
2014 01 21
uberite mu one krute trave ako nađete, malo je šira, ovako otprilike izgleda [slika:e44f6081-d86f-446f-9a5f-fc7b7aa3a66d]
2014 01 21
mlijeko inače nije dobro za mačke,suprotno općenitom vjerovanju,osim mlijeka bez laktoze. (mačke ne mogu probaviti laktozu) no ako to preporučujete samo u svrhu poticanja rada probave onda ok, to bi vjerojatno upalilo. i ako je kućna mačka da provodi malo vremena u prirodi!
2014 01 21
a svaki dan idemo van i najmanje je sat vremena vani...ali nikad ne grica tu travi i nikad ne obavlja vani nužda...samo se igramo i mazimo...star je godinu i pol i nije kastiran,, ne znam sa kolko oni dosežu spolnu zrelost, ali on nikada nije davao znakove da bi želio van ili pokušao pobjeći...a od kad je kod nas pije mlijeko i sve je normalno, on se sad normalno ponaša..ćak sam mu dala manje hrane jer se bojim kud će sa svim tim, a ne obavlja veliku noždu... malu obavlja normalno...idem pokušat naći tu travi..i kako da mu to dam na silu?? ima zdjelicu sa hranom iz konzerve i sa suhom hranom
2014 01 21
1 2