Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Prepustiti se strastima?

spejsi oduzela si mi rijec iz usta .ninaa ona je zakon , cura kaže sve kako treba nema svaka cast to samo moja ninaa zna ,strucan psiholog ,.
2014 03 07
Pa dobro,nije ni za napast curu. Boze pa ona ima dvadeset godina i uziva u svojoj "filmskoj prici"... On je taj koji bi trebao imat griznju savjest.Ocito nema! Ljudi moji,ovoga ima na svakom koraku,ne vidim sto je tu toliko nemoralno i cudno...
2014 03 07
Kome je ovo normalno i podržava ovako ponasanje- to dovoljno govori i o njemu. Mene bi bilo sram podrzavi ovu maldu "damu" [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 07
Btw. muškima se ne oprašta....to se samo tako čini....(trol grows bigger) [:sramezljiv]
2014 03 07
stela456 - tako je stela- draga [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 07
žalosno je. nemam riječi.
2014 03 07
a nemaju te sto napasti micavrazicak, i ja isto razmisljam dvoje su u toj prici nije samo cura kriva da je se napada, jednostavno realno razmisljanje on je kreten koji ne ppostuje svoju zenu i djecu mislim da je to puno gore nego napasti curu da se petlja u tudi zivot [:vrti]
2014 03 07
andreag24, nemoralno je i čudno iako toga ima na svakom koraku. Nedaj Bože da to postane moralno ..
2014 03 07
..podrzavati ili ne...uvijek tvrdim,za sex je ipak potrebno dvoje,oboje su se uvalili...bilo kako bilo...da,obit ce ti se,nije da znam,nadam se da nikad ni necu spoznati...ali,posto si zena,postavi se u poziciju doticne...pa pomisli,dal bi voljela danas sutra,takvog muza????sto je bilo je,da nije sa tobom,onda bi to napravio sa drugom...bjezi i trazi za jednonocne avanture makar za pocetak slobodne muskarce,ne nuzno mlade,mogu i stariji...ovo bi moglo gadno zavrsiti...a kad se sjetim drama po zgradi,gadno zvuci kad "ona" sazna,vjerujem,s razlogom... [:vrti]
2014 03 07
Meni je žalosno da netko u 21. stoljeću još uvijek razmišlja po principu da su žene koje spavaju okolo kurve, a muškarci frajeri. [:smije] A moraliziranja me ne zanimaju, samo me zanimalo isplatili se ovako nešto zbog fantastičnog seksa. Ako netko ima osobno iskustvo voljela bi da mi se javi putem poruke. [:zaljubljen] [:smijesi]
2014 03 07
Ako se nema rijeci - onda se ne treba nista ni pisati, zar ne? On je ipak muskarac - ovo mi je vrh uzjava. Ako je on muskarac onda je u redu?
2014 03 07
Televisa presenta ;)
2014 03 07
Ok, zaista sam mnogo puta bila u situaciji, razumijem tu strast i trenutke... No,nisam i zaista ne bih nikada pristala na bilo što sa oženjenom osobom ili osobom u vezi. No, ovaj dio "ipak je on MUŠKO" ne razumijem, Mislim da je ninaaa to napisala. Jesi li s tim htjela opisati prevladavajući stav u društvu ili je to i tvoj stav? Zato što bih ja, ako već moramo vagati nekakvu odgovornost, rekla da je onaj koji je stariji i koji je u pravnoj bračnoj zajednici IPAK MALO ODGOVORNIJI. [:smije]
2014 03 07
Kalli- samo uživaj, pusti tu priču.... nisu ni ostale nevine, samo se prave fine! [:hihot]
2014 03 07
mare zd [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 03 07
1 2 3 4 5 6 ... 17