Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Prepustiti se strastima?

andrea..ja i muz malo gledali jedan dokumentarac posvecen toj temi..nazalost,oko 80% zena prevarilo je bar jednom partnera u braku,kod muskaraca je postotak bio 78%....u vezama su postoci jos visi,gotovo je uvrijezeno nepisano pravilo postalo,ako si u vezi nije bed,ako ti se tu i tamo zalomi....ostali smo sokirani...ali treba uzeti u obzir da ipak i postoje oni koji zaista vjeruju u svoj brak,vezu i njeguju ga,hrane povjerenjem i uzajamnim postovanjemm...ali vrlo rijetko kod danasnjih brakova...nekad su u poprilicnom postotku varali vise muskarci.oko 60-ak% a zene jako malo oko 30-ak %...ali pustimo statistiku,danas ce se netko kome nesto fali u braku(najcesce bliskost i rame za plakanje) radije upustiti u sex sa nepoznatom osobom,nego popricati sa partnerom...a meni je to u najmanju ruku cudno i bedasto i ne prilici odraslim osobama...
2014 03 07
Dovoljno slobodnih muskaraca hoda kuglom zemaljskom, istina je da ce on sigurno naci vec nekog drugog za usputni seks, ali barem ce tvoja savjest biti cista.
2014 03 07
leshomeso- [:hihot] Carice!
2014 03 07
ma da je i 33. st, nebi ja da me ljudi na ulici cudno gledaju i upiru prstom. Pogotovo ako jednog dana zelis biti majka. Nebi dopustila da me se jednog dana djete srami [:jezik]
2014 03 07
samo neka ti bude 21. stojece zato sad i ima toliko rastave na žalost naj više djeca ispaštaju zbog vaših gluposti i sebicnosti . a da ne govorimo o bolestima .uživaj te . [:sokiran] [:sokiran]
2014 03 07
Po meni,on je bezobrazan,jer ima doma ženu i djecu,a okolo oda.Mislim,tebe ne smatram krivcem,meni je samo najviše žao njegove žene,fuuul.Mogu misliti kako bi se žena osjećala da sazna. A ti draga,razumijem te totalno,ali najbolje naći nekog tko nema obitelj.
2014 03 07
Dali ima neka ženska osoba koja nije oženjena ,a željela bi se dopisivati?
2014 03 07
Tko je rekao da je to u redu? evo ja se uopce nisam ocitovala glede toga sto o tome mislim, jer to pitanje nije ni postavljeno od strane autorice teme. ako nece varati zenu s njom, varat ce je s nekom drugom
2014 03 07
Kalli7, pitala si jel se isplati. Ne isplati.
2014 03 07
Kalli, duso draga, vec si ti DEEEBELO ZALJUBLJENA u njega, zato te to muci !
2014 03 07
E pa vidis mamamirna to je nazalost postalo tako,mislim neznam koliko je "postalo",mislim da je tako oduvijek tako...zivot je dug,ljudi prolaze kroz svakakve faze...tako da ponavljam,meni ovo nista cudno nije,to cujem svaki dan....
2014 03 07
A kao, danas u 21. st. ima toliko rastava jer sto, doslo je do naglog porasta nevjere? toga prije uopce nije bilo, ma kakvi. Dajte molim vas...
2014 03 07
ma ne zelim nikome propagirat moralnost samo sam rekla svoje misljenje, osim toga nije ona tu nista kriva nego on , al za sve treba oboje zar ne ? a ta recenica musko jee prasta mu se, krivo je shvacena iz razloga sta je to na zalost i dalje tako , njima je to plus nama minus, znam upravo dosta prica di drze zenu i djecu da ih pokazuju a okolo se vucaraju i ne zele osatvit zenu i djecu jer ce ih osudjivat a onda zele da im je ljubavnica 24 sata dostupna i kad ih posalje u pm oni i dalje plaze po mali pasi hahah sve je to prejadno budi musko ostavi je i budi sa onom koju zelis a ne zivit dvostruki zivot di se sve zna, a zene krive za takve stvari i to one slobodne bez obaveza one se samo zele zabaviti a ne prozivljavati tudje gluposti [:kesi]
2014 03 07
@kastor da sam zaljubljena ne bih razmišljala o prekidu jer tada ne bih imala ni volje ni želje prekinuti... Uglavnom hvala svima na odgovorima [:smijesi] [:smijesi] nisam ih očekivala ovako mnogo, sada se nažalost moram ići spremati za izlazak. [:smijesi] budite zdrave i vesele [:smijesi] i nemojte se previše ljutiti na mlade bludnice koje istražuju čari zabranjenog voća. [:poljubac]
2014 03 07
[:smije]
2014 03 07
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17