Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Prepustiti se strastima?

Mislim osobno to ne podrzavam,ali eto radim na takvom mjestu gdje ovo svakodnevno cujem/gledam pa mi je postalo normalno...cak sam pocela vjerovati da je JAKO mali postotak onih koji u zivotu nikada ne prevare partnera/partnericu....
2014 03 07
Cure "iznad" mene, dok sam ja pisala komentar vi ste već komentirale ono što je i meni upalo u oko... ON JE MUŠKO: [:vrti]
2014 03 07
muškarcima se oprašta upravo zbog ovakvih zadrtih izjava kao npr. on je MUSKO., tebe ce okriviti za raspad braka itd. ona je slobodna i ima pravo radit sta oce, meni nije jasno kako joj netko takav moze bit privlacan, al njena stvar..a on je kreten očito kad j..e curice sa strane, a doma ima ženu i dijete.
2014 03 07
Nije to moj stav!! Procitaj jos jednom kaj sam napisala, i kako sam napisala. [:jezik]
2014 03 07
Poanta je u tome, da se sazna, o njemu se nebi pricalo, mozda bi al boze moj, a ona bi ispala najgora, znamo svi mi po kavama kako se nazovaju takve cure/djevojke/zene, koje se petljaju s ozenjenima.
2014 03 07
Ninaaa1990 "Oprosti, ali to govori dosta o tebi, a puno manje o njemu, jer IPAK on je MUŠKO. Njima se puno više oproštava (na žalost)." EVo, tvoj citat. Da, ova rečenica nakon objašnjava, no napisano je tako da se može shvatiti krivo. Zato sam i pitala. [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 07
Ne mora znaciti da je nece ostaviti..sta mi znamo kakvu tip situaciju kod kuce ima,...mozda je pred rastavom,mozda ovo,ono...to su samo nagadanja...da mu je tako divno sa zenom ne bi okolo sarao...ili je mozda samo gad pa ga briga...bilo kako bilo...niko ovdje nije bez grijeha....
2014 03 07
Hvala curama koje me donekle ne osuđuju. [:smijesi] [:smijesi] Ja ne želim da se on rastavi niti mi je napet za neku vezu ili nešto slično jer sa 20ak godina nemam namjeru imati nikakv teret kao što je stariji rastavljeni frajeri i obveze koje iz toga proizlaze...
2014 03 07
Prepusti se ti popovači. -.-''
2014 03 07
Tako je Kalli,uživaj.......a kad ti budeš jednog dana doma sa djecom a muž sa nekom balavicom u motelskoj sobi,bičeš sretna jer češ znati da oni uživaju u fantastičnom seksu.I znam da ti to neće biti nikakav problem,jer Bože moj,ipak je ovo 21.stoljeće.....
2014 03 07
U svakom slucaju, ne kuzim tu potrebu za izigravanjem moralnog suda. Sve svetice na krpicama.
2014 03 07
A što se priča na kavama i što bi pričale cure slične nini me ne zanima jer s takvim osobama se niti družim niti želim ikad družiti. [:kesi]
2014 03 07
NoirFade- uvijek je tako bilo, muskarci su se mogli ponasati kako god, prije je bilo "normalno" da muskarac vara zenu, da ih ima tucet jos. A zene su biile jadnice vijerne muskarcu. I koja bi sagrijesila prije udaje, najcese bi ostala jadna neudana i okaljana. Pa tako i ova situacija, vise bi se pricalo o njoj nego o njemu [:sramezljiv]
2014 03 07
bravo ninaaaa ,curo svaka cast .ja vas sve pitam ,kojima je to normalno da li bi vi vašim muževima , do dozvojavale dok vi kuhate i odgajate djecu i spremate ,a on se ljepo valjaju s drugom u krevetu .sad ja vas pitam koji ma je to kul ,da li bi vam i dat bilo kul , [:ljut]
2014 03 07
@nakit4you: možda ću ja biti u hotelskoj sobi sa nekim zgodnim mladim frajerom dok mi muž doma čuva djecu. Ovo je ipak 21. stoljeće. [:smije]
2014 03 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 17