Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Žene,pomoć oko platnenih kauča!!!

Dakle, u podstanarskom stanu imamo platnene kauče. Stavila sam na njih deke i pazimo stvarno,a li uz dijete od 4.5 god to je mission impossible [:smije] tak da ima na njima malo čokolade, soka itd. a jastuke nisam u niš obukla pa su već i oni bljak...dakle, pitanje, kak se to pere? hvala unaprijed [:zaljubljen]
2014 03 10
Ovisno u kojem gradu živiš, mislim da postoji servis za dubinsko čišćenje tepiha i kaučeva, pa se možda možeš raspitati o tome. [:smijesi]
2014 03 10
nemam kauc ali primjenjujem na siceve od auta - mokrim maramicama ako ide, ako ne onda s onim wanishom za tepihe, bas sam jucer siceve od auta ribala s tim, ok opere, nije da bude kao novo ali makne fleke. za bas masne fleke koristim KH7 sprej i onda iza maramicama ocistim
2014 03 10
ne ostaje flek iza vlažnih maramica? jer meni od vode ostane flek suhi [:place] probat ću onda s tim vanishem, to mi je jedini spas... a nemam taj servis jer nisam baš u velegradu [:hihot]
2014 03 10
ne ostane od maramica ako peres malo sire podrucje, u autu mi crbeni sicevi, to je za poludit kad mali rastopi cokoladu [:ljut]
2014 03 10
ma moji kauči su svijetlo narančasti, u tom mi i je najveći problem [:place]
2014 03 11