Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

cure pomoć....................

cure savjet -jako mi opada kosa ,molim preporučite koji šampon koristiti-hvala [:sramezljiv]
2014 03 11
Mozda da pocnes uzimat neke vitamine? Frendici mi je isto tako jer se nije pravilno hranila pa je trebala uzimat vitamine :)
2014 03 11
pijem b kompleks [:smijesi]
2014 03 11
Tako je Bethany , imam isti problem , nedostatk vitamina što izmedju ostalog rezultira i opadanjm kose [:tuzan] Nikakv šampon neće pomoći , treba nahraniti organizam iznutra [:smijesi]
2014 03 11
Ja stvarno brinem o kosi i svemu ostalom,googlam sve moguce :) Probaj jest samu mrkvu,radit maske za kosu,i radit masazu vlasista
2014 03 11
moja frizerka je jednom rekla da je dobro uzeti bilo koji šampon od koprive od litre, kaže može i onaj najjeftiniji jer je to posve svejedno, odliti 2dcl i ta 2dcl staviti ricinusovo ulje i s tim prati kosu..navodno da brže raste i obnavlja i učvršćuje kosu. E sad, nisam nikad probala pa ne znam djeluje li....ali i svakako neki b kompleks uzimati ili neki miks vitamina i minerala za kosu, kožu i nokte
2014 03 11
Afrodita od koprive i za rast kose Vichy Derkos Neogenic ali bi trebala naći uzrok tj pozadinu te dijagnoze [:sramezljiv] Npr ja sam po tome saznala da imam problema sa štitnjačom [:sramezljiv]
2014 03 11
mirell čula sam da je kopriva dobra za kosu ,ali nisam znala kako se zovu šamponi-hvala [:smijesi] probaću
2014 03 11
fitoval imaš u dm to ti je za rast kose baš i ak jako opada afroditu imam doma ja sam oblajhana i ta kopriva mi samo dodatno isušuje kosu koristim loreal masku ne regenerator i goodbye demige masku
2014 03 11
uzrok padanja kose je i u stresu u svakom slučaju
2014 03 11
i meni otpada ko luda, ali nikad ne mijenjam šampon, to je uvijek kod mene uobičajeno u ovo doba godine...
2014 03 11
o stres svakako uzrokuje između ostalog i opadanje kose-takav je danas ritam života -stresan
2014 03 11
Odi kod liječnika i prekontroliraj željezo.. Meni se desilo prošle godine, naravno nisam posumnjala, a kada sam ipak otišla ispalo je da je to. Pila sam željezo i sad već 4 mjeseca pijem vitamine za kosu od Natural Wealtha, pomaže i kosa mi više ne opada, ali je opala drastično - polovina kose mi je ispala doslovno. :S
2014 03 11
imas sampon u DM-u.. krka proizvodi zute je boje za sve pomaze, ali moras prati bas onako kako pise na bocici i pomoci ce ili selegel u ljekarnama ja sam probala oba i valjaju
2014 03 12