Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NORMOBEL-plss za pomoć

Bok curke sorite sta smetam s ovakvom temom ali nemam se više kome obratiti. Ovako imam mali problem u famiiliji jedna doticna osoba konzumira normabel malo previše. Pa što sve znate o normabelu (molim vas da mi ne skidate tekst s wikipedije ili sta vec jer sam ga vec odavno procitala,tražim vaše osobno mišljenje)?kako se uopće izdaje na recept ili? Kako je moguće da se nabavi 4 kutije tj? Pa to nije slabi ljek...
2014 04 03
Ja vidim samo da ih kod nas u apoteci kupuju bez recepta i ne samo jedno pakovanje nazalost.....
2014 04 03
Znaći trebala bi se obratiti nekome u ljekarni? Pa normobel čini osobu ko da je uzela neku drogu [:znoji]
2014 04 03
Moj doktor bez problema ponudi svakome kutiju-dvije i kaže kak je to dobro za opuštanje misica... [:boji]
2014 04 03
Nisam znala da se može kupiti bez recepta. Moja mama dobije samo na recept. Koliko inače ovako koštaju. Koliko to previše? Nije baš tako jak kad se pripisuje trudnicama, ali lako se može postati ovisan o njima.
2014 04 03
da nije normabel?
2014 04 03
btw. normAbel [:hihot]
2014 04 03
Jak je kad se uzme njih više ili kad se izmešaju s alkoholom... A to nije uopće normalno da daju samo tako [:ljut]
2014 04 03
upss haha a ni sama ne znam kako se to sranje zove [:hihot]
2014 04 03
Normabel [:smijesi] .to je lijek za smirenje,koristi se za štošta ,ja sam ga dobivala u trudnoći jer mi je prijetio prijevremeni porođaj.ovisnici o drogama često zlorabe taj lijek ,ali ga dobivaju kao terapiju uz heptanone kad se odluče skinuti. [:tuzan] lijek nije moguće kupiti bez recepta.možda vašarođakinja(član familije)ima neki zdravstveni problem ,mislim da bi ju jednostavno trebali otvoreno pitati o čemu se radi.recimo moj tata ima visok tlak i kao dodatak uz terapiju dobio je i normabele.(2mg)nadam se da sam pomogla [:poljubac]
2014 04 03
Normabel je zapravo za opuštanje. Ja primjerice nisam znala da se on između ostaloga daje za opuštanje mišića dok mi se prije par godina nije ukočio vrat, pa mi je moja doktorica rekla da bu mi dala Normabel, a ja sam pomislila da kaj je njoj jer je sve u redu samnom [:smije] i da me boli vrat i da se nemrem okrenut. To sam joj i rekla, pa mi je tada rekla da mi ga daje upravo zbog toga da se opuste mišići. S tim da mi je dala onaj slabiji od 2 mg. Ali koliko čujem/vidim, dosta ljudi ga koristi radi tjeskobe.
2014 04 03
Moja majka imavisok tlak i također ga dobiva kao ljek uz terapiju ali takva vrsta ljeka ide isključivo na recept.Pa neznam kako i gdje to ide bez recepta pa to je nelegalno i nesmje se tako prodavati u ljekarni.Trudnicama se daje za opuštanje mišića zdjelice i sl.pogotovo kojie imaju rizičnu trudnoću.Ne utječe štetno na plod ako se uzima u mjeri koju lječnik propiše.
2014 04 03
Hvala va cure na pomoći:) ni same ne znate kolko ste pomogle [:smijesi]
2014 04 03
Kod nas to bivši ovisnici preprodaju ... užas. znam samo da te to smiruje. Znam gospođu koja je inače užasno nervozna i nesretna i ful se primjeti kada uzme tabletu, jako je smirena i smije se i čudna je. A radi u trgovini pa se to vidi odmah.
2014 04 03
Eto kod mene je primjer da doticna osoba ima malo probleme sa živcima i jos sta je gore ne zna si mjere u nicemu tako kad uzme par normabela izgleda strašno usporeno,jedva govori tj govori gluposti usporeno i klone da zaspi... Meni je to bolesno jer smatram da to vec prelazi u ovisnost [:znoji]
2014 04 03
1 2