Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć za početnike

Bok! Tek sam se priključila na moje krpice. Nisam mogla naći sličnu temu pa sam otvorila novu. Zanima me kako inače ide to s plaćanjem. Ako mi netko plati preko računa da li plaćam porez na to, tj. da li se smije to raditi? Ne želim imati problema zbog toga. Savjeti bi mi dobrodošli. :)
2014 05 07
Ne placas nista, smije se to raditi. Dobrodosla! [:zaljubljen]
2014 05 07
[:ljut] i ja sam večeras početnik, jel se to meni samo događa, šta je ovo večeras, odem u inbox i na link otvorim artikl koji sam prodala, ali na profilu ga nema, nestao, kako da ga izbrišem kad ga ne mogu ni naći na profilu jel imao itko još takav problem ikada ovdje
2014 05 07
nema poreza ,jedino ako ti od nekog kupujueš i placaš u drugoj banki , ne u ovoj di je kupac onda placaš provoziju oko 6. kuna .zavisi gdje placaš. još da moramo placati poreze budi sigurna niko ne bi bio na krpicama . [:smijesi] sretno s prodajom . [:smijesi]
2014 05 07
sve je po zakonu, jer prodaješ svoju robu a na to je već kod kupnje plačen pdv
2014 05 07
neboderka ,i meni tako bude to naša admin obriše .kada oznacim da je prodano ja cekam da kupac dobije ,kupjeno onda ga sama brišem ,sad cim stavim da je prodano nema ga vec za dva dana bude obrisano. [:sramezljiv]
2014 05 07
neboderka , ja sam imala taj problem ! Poslala sam poruku adminu i zamolila da mi izbriše sve prodane stvari -problem riješen [:zaljubljen]
2014 05 07
pa i ja obrišem kad stigne do kupca, ali imala sam dva označena kao prodano, jedan je tu a ovaj drugi nestao... koji je stigo kod kupca i da ću ga obrisat i nema, a u inboxu na razgovore gdje je kupac poslao upit otvorim i vidim ga kao označenog prodano, e sad što se tiče brisanja od strane adm... neke arttikle gledam mjesecima kako stoje označeni kao prodano [:tuzan]
2014 05 07
Puno hvala svima na odgovorima! Riješili ste mi muke :)
2014 05 07
Možda ga je netko prijavio pa ga je obrisala
2014 05 07
ne kužim zašto bi ga netko prijavio, pa onda bi ovdje trebalo prijavit još 5555 artikala koji stoje označeni kao prodani danima, mjesecima [:kesi]
2014 05 07
i da, onda ga ne bi mogla ni otvorit iz inboxa, ako ga nema, nema ga, onda bi me bacilo na početak
2014 05 07
Bokic,nova sam ovdje pa se ne snalazim najbolje. :D trebam pomoc pliz, pokusavam dodati stvar za prodaju i zapinjem na 2.koraku ( kategorije), stalno me vraca na njega iako ja sve uredno popunim te mi sad nije jasno gdje grijesim? ima neka caka ili ? hvalaa
2014 05 08