Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

što vas je oduševilo zadnje od proizvoda?

Super tema :-) I meni je Lidlov sladoled super hehe :-) Ne mogu sad uključiti moždane stanice, pa ću se možda poslije još sjetiti nečega. [:smije]
2014 10 04
Ledo kesten-pire :)
2016 12 01
> ivarad2: > Imam problema sa stereoidnim dermatitisom, koristim Avène Cicalfate i Avène termalnu vodu, i dva mjeseca su mi propisani antibiotici. > Pomak na bolje je slab al ga ima. > Doktor opće prakse i jedan privatni hvaljeni dermatolog (nabijem ih oboje) su dermatitis (obični, mali) tertirali kao akne i alergiju, tako da samo od obično malog došla na stereoidni, kojeg ću se riješavat narednih 6 mjeseci koliko je napredova [:place] [:place] [:place] [:place] > Tako da oprezno s kremama, umjereno, informirajte se, ne budite glupe kao ja [:vrti] > I ne radite na svoju ruku ništa... Joj ja sam prije par mjeseci imala alergiju ispod očiju! Baš neugodno.... onako stvorili bi mi se dvostruki trostruki podočnjaci, bilo je natečeno i suho, kao da me netko mlatio! :') Inače sam sklona dermatitisu, imala sam ga po rukama itd... I da, slažem se, doktori nemaju pojma!! Doktorica mi je rekla da se prestanem šminkati! Užas.... nitko ništa pametno nije rekao, niti mi je pomogao. Na kraju me spasila farmaceutkinja u ljekarni u Garden mallu i dala mi uzorak Avene tolerance creme rich kreme, koji mi je riješio alergiju/dermatitis. Eto, ako još nekom pomogne, bilo bi mi drago :) I to mi je postala savršena dnevna krema, i nikad problema s njom.
2017 05 02
Dyson usisavač. ❤️
2023 09 10
Dyson :D baš sam htjela napisati, vidim da vas ima još. Skupa investicija al isplati se. Danas idem po Karcher perač podova jer mi je dosta krpi, kanti i mislim da će me taj uređaj prisliti da češće perem podove. Razmišljala sam o Karcher peraču prozora al i dalje samo razmišljam :) vidim da su na ženskom recenziraju to ishvalili isto
2024 02 02
1 2