Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

starke pomoć

hej curee kupila sam si starke i zuljaju me dosta..da li zna ko sto da napravim da me ne zuljaju jako i da ne trpim tjedan dana bolove dok se ne razgaze ? [:kesi] [:kesi]
2014 08 14
Prodaj ih i kupi nove [:kesi] [:kesi]
2014 08 14
haha ma necu jer su mi po duzini dobre jedino me jako stiscu [:kesi] a trebala bi ih razgazit a ne trpi mi se da me bole jako [:kesi] pa bi ja neku laksu metodu [:kesi] [:kesi]
2014 08 14
starke ne bi trebale zuljati tako da mislim da si kupila male? ako te stiscu po sirini mozda se nesto i razgazi ali po duzini nema sanse da se razvuku marte se moraju razgaziti kad se kupe [:kesi]
2014 08 14
aha,ipak po sirini,onda ima nade [:kesi] iako mene moje nisu zuljale kad sam ih kupila
2014 08 14
mene sve inace patike zuljaju dok kupim i znam dobiti takve zuljeve i treba mi po 2 tjedna da razgazim onda mi je to uzas.. [:kesi] [:kesi] citala sam nesto na internetu da ih stavim u vodu vrucu.. [:kesi] blago vama [:kesi] [:kesi]
2014 08 14
ma da? mozda da probas pola broja vece kupiti? ja imam cca 10 pari tenisica od razlicitih proizvodaca i nijedne me nisu nikad nazuljale ako mi odmah u ducanu nisu ok,ako me stiscu ili nesto ne kupujem ne pasu svi modeli i proizvodaci svima,od nekih brandova si uopce ne mogu kupiti,manji broj premali broj vece prevelike
2014 08 14
a budem vidjela jos ovo sto ce bit ako ih u vodi ostavim.. aa ako ce i dalje bit onda cu ih prodat [:kesi] a kad sam ja ove preko interneta paa [:kesi] a kuzimm.. hvala vam [:kesi] [:kesi]
2014 08 14
mene uvijek žuljaju. par dana boli i krvari i onda sve super. stavi flastere i pretrpi dok ih ne razgaziš
2014 08 14
Razgazit ce ti se.I mene su moje tiskale po sirini,a sad su mi odlicne.
2014 08 14
okej.. hvala cure [:poljubac] [:kesi]
2014 08 14
Nina imamo isti problem :( što je to s vodom? :)
2014 08 14
:( namocis starke u vodu i hodas onda u njima i onda se kao razgaze.. to cu probat sad dok ce ljepši dani biti [:kesi]
2014 08 14
Ma samo ih obuj na debele čarape,tiskat će u početku,ali će se brzo razgaziti.
2014 08 17
okej [:kesi] [:kesi]
2014 08 17
1 2