Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem stavljanja novih artikala na prodaju

Poštovani, Imam problem sa stavljanjem odjeće za prodaju. :/ Naime, na prvoj strani opišem artikal, stavim cijenu i sve super. Dođem na drugu stranicu gdje odaberem odjeću, tagove, veličinu, upišem sama tagove i izbaci me te kaže kako nisam unijela sve podatke jer mi izbacivanjem automatski obriše upisanu (tj odabranu) veličinu artikla pa ne kuzim? Upišem ponovno i ista stvar, ali to mi samo stvara problem kod odjeće dok obuću najnormalnije stavljam za prodaju. U čemu je problem i pomozite molim Vas? Probala sam umjesto predloženih brojeva artikala odabrati slovo veličine i ista stvar :( Prije nisam imala s tim problema, nego zadnjih mjeseci. [:tuzan] [:sokiran]
2014 08 16
Nakon svakog taga ide zarez i ne koristi simbole jer ce ti odbit, npr: haljina, crvena, lot, novo, A kod velicine lako u opis artikla i u tag upises velicinu, trazilica ti to svejedno cita. A ako ti neda velicinu odmah, postavi artikl i lako ga onda uredis naknadno
2014 08 16
Također imam taj problem, ja mogu napisat samo dva tagga pa me pusti [:vrti]
2014 08 16
Ja nemati taj problems [:smije]
2014 08 16
Ja uopce ne mogu uploadati slike vec dva dana. Ucitava i onda me izbaci i pise "pokusajte malo kasnije".. [:vrti] [:tuzan]
2014 08 16
ja i dalje ne mogu dodati slike na stare oglase.. znači kako nam stranica jedno vrijme štekal još i više i postavljanje artikla bila gotovo nemoguća misija... uspjela sam možda postaviti sliku -2... kasnije sam htjela dodati slike (ono..uredi sliku) no to nikako ne mogu.. mislim da mi je to netko rekao ovdje da se ni ne može [:sokiran] no zašto onda postoji to..uredi...?! prije sam to mogla [:tuzan] [:znoji] a da ne pričam o porukama.. pošaljem..i na karaju ispada da nisu otišle.. ili meni stoji kao da sam sebi sama poslala poruku [:smije] [:boji] [:hihot]
2014 08 16
ne znam ,ali ovo je prestrašno s postavljanjem novih artikala ,slike nikako da se učitaju ,stalno izbacuje"pokušajte malo kasnije"očito je završio g.o. i svi sjeli na krpice ,pa ti onda dođi na red... malo sutra,,, neki očito imaju više sreće s time jer stalno ima najnovijih artikala za pogledati,pa se pitam kad će se to srediti i da li će se uopće srediti da li o tome itko vodi brigu? jako sa ljuta jer ništa ne radi kako treba [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 08 17