Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problemim s dodavanjem artikla

Pozdrav krpičari, žao mi je ako otvaram novu temu bez razloga - nadam se da one mogu poslije i brisati, ali već sam očajna. Ispričavam se ako ovo nije uobičajeno. Nova sam na krpicama pa ne znam događa li se to često - ali cijeli dan pokušavam dodati nove artikle za prodaju na profil, ali ne mogu nikako. Problem je taj da ne radi gumb "sljedeći" nakon one prve kategorije, a ako preko entera i stignem nekako do korak dalje - zapnem tamo gdje moram odabrati katetogiju odjeće - stalno me vraća s upozorenjem da nisam odabrala podkategoriju - koje mi uopće nisu ponuđene. Ništa ne mogu. Pomoć? p.s. zapinje mi i kad pokušavam se prijaviti. prvo ni to nisam mogla, ali onda sam se prijavila preko toga što mi je na mail stigla obavijest za privatnu poruku pa preko onog linka što bude u mailu je uspjelo. Čudno :(
2014 09 12
Ovdje ti više manje stalno nešto šteka [:smije] Oboružaj se živcima i malo po malo. Sretno [:zaljubljen]
2014 09 12
jos uvijek nemas povratnih i imas malo artikala,pa bi mozda bilo dobro da si odmah napravis novi profil,možda neće štekat! [:smijesi]
2014 09 12
stranica neki put jako zeza, treba ju potrefit. ako šteka, pusti sve pa probaj drugi put. ovako samo gubiš živce, uspiješ iz 10.-og puta staviti oglas, ali nema to smisla
2014 09 12
temu možeš kasnije sama obrisati, na prvom postu se negdje briše
2014 09 12
Dragi, hvala Vam svima puno na odgovoru. Nakon puna dva dana bezuspješnog pokušavanja ičeg na krpicama, sjetila sam se pokušati iz drugog pretražnika. Na chromeu očigledno ne funkcionira, a sada na mozzili hoće. Idem sada pokušati dodati zaostale artikle pa će valjda i to ići. [:kesi] Čak sam bila i napravila novi profil, ali nije pomoglo. [:vrti] Hvala još jednom, valjda neće biti daljnij problema [:poljubac]
2014 09 13
i opet i opet i opet ŠTEKA ! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 15
NE MOGU UČITAT ARTIKLE!!!! Teta vješa glupi veš kad hoću učitit!
2014 09 17
Ono što sam otkrila da meni pomaže je da se prebacim s chromea na mozzilu! [:kesi] pokušajte, promijeniti browser kad šteka!
2014 09 21