Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu fejk proizvoda

"michele kors" torba kod nje naslov dućana [:smije] [:smije]
2014 11 23
Upozorenje za UGG stvari... Cure dooobro progooglajte slike na netu prije, jer sam primjetila da ih ima dosta sa neta, a koje izgledaju kao da su doma slikane... Kape, salovi,itd. Upozoravala sam admin nekoliko puta ali uzalud...
2014 12 03
Moraš napisati i zašto... [:smijesi] Tj po čemu se vidi.
2014 12 04
glavno da cura ima 42 pozitivinih [:boji] [:frustriran] [:boji]
2015 01 15
ta kupimepovoljno zaslužuje blokadu [:frustriran] iznova stavlja artikle koji su fejk, razno razne i navodi ih pod orignal [:boji] [:frustriran]
2015 01 22
A to je ta kupimepovoljno. Znala sam za jednu, ali zaboravila ime. Stvarno ne kužim zašto admin ne reagira, ovo nije normalno. Nadam se da netko za tu cijenu nije nasjeo. Inače, nije mi jasno da l' ljudi stvarno pljunu 300-400kn nekome na krpicama za proizvod koji lako mogu dobiti izvana po istoj cijeni. Naked3 je 54$ na UD siteu, de nađi nekoga tko bi ti je kupio i poslao poštom kao poklon. Sve mi bed što imam frendicu u SAD-u i ne iskorištavam je za preprodaju nego samo gnjavim da mi šalje UD olovke s rasprodaje. [:smije]
2015 01 22
imaš pravo, vidim sad da je to neka collectors edition, al ja je nisam vidjela kod nas. ok, povlačim za PR jer nisam sigurna [:smijesi]
2015 01 22
Ne znam, možda ga ima za kupiti u Mulleru, nisam gledala jer me ne interesira, ali ga vani definitivno ima. A Chanel je posebna priča, pogotovo ovaj sa slikom Kineskinje [:smije] [:smije]
2015 01 22
Istina gea, teško da se uz dvije kopije potkrao jedan original [:smije] [:smije]
2015 01 24
Ja ne bih znala reći. Slike su stvarno loše no ako je kopija onda je dobra. Moglo bi se bolje vidjeti po bočici.
2015 03 20
a za Lilyzg, ma da je i 100puta vratila novce, jos uvijek prodaje fejkove pod original za sramotne novce. katastrofa
2015 03 20
Imala bih pitanje vezano za kozmetiku,orginal i kopiju; kada netko doda artikl vidi se datum i godina, kada ta osoba stavi nižu cijenu ili novu sliku istoga,dali se učitava novi datum,jer u suštini kozmetika ima rok trajanja, a ovdje sam primjetila artikle dodane 2013.
2015 04 11
Gea, jel znas koji je to bio profil za Coco Mademoiselle? Oglas je izbrisan pa se vise ne moze znati ciji je.
2015 05 05
Ja bas vec neko vrijeme skupljam za Coco Mademoiselle, ali svaki put kad ugledam ovdje neki oglas jednostavno se ne usudim kupiti. Previse fejkova ima te je neke bas tesko raspoznati (ako ne probas parfem). Ovaj se doduse bas vidi da je kopija ali za neke bi bas trebala u zadnji detalj znati izgled bocice, fonta, opis sastojaka itd. Svaka cast Gea, ti si profi;)
2015 05 06
Moj savjet ti je da ga loviš kod Frani127 (koliko sam primjetila ostali pouzdani s Krpica ga nemaju). Eventualno ako ga stavi neka cura iz Zga pa da možete primopredaju obavit i odmah probat. Ma nisam profi, samo sam luda za parfemima, puno ih imam i puno ih je prošlo kroz moje ruke, a nažalost, zbog nekih loših iskustava i kad su mi fejkovi podvaljeni pod original, sam naučila gledat. Problem je kod zapakiranih i slikanih iz daljine. [:tuzan]
2015 05 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 14