Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

najbolji lijek za izvuć se iz depresije je?

Uvjek sam ja ta koja svima i svakom daje te neke antidepress savjete, ali jedostavno dođe tren kad čovjek i sam popusti i pukne i nađe se ispred nekog zida. I sad kad bi meni trebalo nečije rame za plakanje, svi se uvukli u svoju guzicu i ne izlaze iz nje, jer kao, -neda mi se slušati ta tvoja sranja - , a bitno da ja svačija poslušam. I čudim se da sam tolko dana ili mjeseci izdraža, a da nisam bila u tom depresivnom stanju, a sad se osjećam tolko slabašno i jadno da neznam kojim trikom se izvuć iz tog.?! A pitam se zakaj uvjek svima pomognem, a sebi nikad i nikak?! [:place] Trenutno za čitanje knjige nisam, film me ne zanima, moja dobra majka radi i nema je da mi pokoju pametnu zbori, a ostali ... ha ha ha ... pojela sam pola milka čokolade,a i to ne pomaže [:hihot] [:tuzan]
2014 09 30
Za mene je najbolje casa vina sa cigaretom ili vjestbanje:-)
2014 09 30
Milka Oreo [:smije] i dobro "zaružiti" negdje s prijateljima [:jezik]
2014 09 30
vina nemam, ne pušim, a trenutno sam pojela pola milke, bilo bi šteta da izhlapi a još nije ni do guze došla [:smije]
2014 09 30
kupi si vibrator i zaključaj se u sobu [:smije] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 09 30
Onda prestaneš slušati tuđa sranja, čisto da sebe zaštitiš. :) IZađi van na sunce, vježba, seks...:)) Nebavi psa, mačku.
2014 09 30
tko su prijatelji?! [:sokiran]
2014 09 30
ne pomaže vibrator, oni su mi dani u mjesecu [:smije]
2014 09 30
Meni pomaže muzika [:kesi]
2014 09 30
kućni ljubimac i to pas [:zaljubljen] !
2014 09 30
a jebemu:/ tek sad vidim. Takvi su najgori....dobra si im samo kad te oni trebaju. Slazem se s MajomFilipovic [:jezik] za mene nema boljeg osjecaja nego kad pasonja sav sretan skoci na mene i oblize me. [:hihot] Samo se nemoj zatvarati u sobu i distancirat se od svijeta jer ce biti jos gore...
2014 09 30
izađi malo na zrak..vani je lijepo vrijeme, prošeći ili provozaj bicikl.. možda putem sretneš koga u invalidskim kolicima, na štakama bez noge, susjeda sa dauničem koji će te srdačno pozdraviti, sa osmjehom na licu.. i svi tvoji problemi će ti se činiti manji od makova zrna [:zaljubljen] ..budi sretna jer si zdrava.. a i količina kisika će ti proluftati mozak..pomaže..provjereno [:smijesi] drž se [:poljubac]
2014 09 30
Ovo o čemu ti pišeš je loše raspoloženjeili loš životni period,a ne depresija. Iskreno,ja bih se,umjesto drugima,okrenula isključivo sebi i razmišljala o tome što bi me moglo učiniti sretnijom. Donesi neke bitne odluke,promijeni neke stvari u životu.
2014 09 30
Prozac?
2014 09 30
Bilo koja zivotinja pomaze u stresu i depresiji... ali pod uvjetom da ces se moci brinut o njoj
2014 09 30
1 2 3