Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Valentinovo /

Kako ste provele valentinovo?

Drage moje, kako vam je bilo jucer ? Ja sam se provela, kao nikad do sad, bilo mi je toliko dobro, da mi danas glava hoce explodirati [:sramezljiv] [:hihot]
2013 02 15
super,mene dragi izveo na večeru i poklonio mi buket cvijeća sa prekrasnim ružama,i počastio me sexy kompletom,korzetom i tangama,tako sam bila sretna :-))
2013 02 15
uuuu, sexy [:hihot] Ja sam dobila sat i ružu [:smijesi]
2013 02 15
i ja garavušu,tko da mi poslije bilo muka,hahahahah,ali brzo me prošlo kad smo došli doma [:jezik]
2013 02 15
uuuu, Garavušo [:poljubac] i ja sam se nalila nisam znala za sebe haha [:hihot]
2013 02 15
vecera i seks :D
2013 02 15
kod mene od seksa ništa,prejeo se [:frustriran] [:place]
2013 02 15
@ leshomeso - [:poljubac] @kim1111- heheh, jadna ti [:smijesi] , trebala si skuhati nesto dijetno ... [:hihot]
2013 02 15
Mi smo bili na večeri a kasnije smo išli na koncert:-) odlično smo se proveli dragi mi je kupio buket ruža i prekrasni lančić koji sam jako htjela pa mi ga je sada kupio a navečer kad smo došli kuc smo se mazili i naravno sex [:kesi] [:hihot] [:zaljubljen]
2013 02 15
[:hihot]
2013 02 15
On je kuhao veceru i kupio mi parfem. Bas sam bika happY [:smijesi]
2013 02 15
haha, super su mi ova iskustva [:smijesi] ja sam s dragim prošetala poslije posla do grada, izabrala sam si buket i bombonjeru koje mi je kupio [:zaljubljen] a kad smo došli doma zaspala sam ko tuka jer sam bila premorena zadnjih dana. tako da ništa od sretnog valentinovskog svršetka [:hihot]
2013 02 15
@Minni - tako lijepo, romanticno [:sramezljiv]
2013 02 16
Blago vama, ja sam se u jutro krenula spremat trebali smo se nac i onda mi naglo pozlilo i onesvjestila se :-( tako da sam bila doma cijeli dan u krevetu, a on nije mogao doc ni da me vidi jer su ga na kraju zvali da mora doc radit a trebo je bit slobodan :-( vidjeli smo se na par sekundi kad mi je prosao autobusom ispred kuce samo da me pozdravi...najgore valentinovo ikad
2013 02 16
ma nije moj dragi romantičan, on je samo praktičan.. [:jezik] on mene uvijek odvede da si sama izaberem poklon [:hihot]
2013 02 16
1 2