Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

zamjena biljaka, sjemena...

Ideja je sljedeca - da ovo bude mjesto gdje mozemo naci biljcice, sjemenke, sjeme... sve sto je nekome visak a rado bi to mijenjao ili poklonio drugim ljubiteljima cvijeca.. Za pocetak nudim sjeme ricinusa... uspjela sam nesto skupiti, a ono sto nisam skupila vec mi nice po cijelom dvoristu [:kesi]
2014 10 27
Kaktuse bi :) Također imam i za dati :)
2014 10 27
Ja bi Paulovniju, imam sjemenke turskih karanfila. Također tražim lukovice kala. [:smijesi]
2014 10 27
ajme super tema.. ja uvijek trazim nekoga kome bi uvalila svoje biljke.. [:zaljubljen] sjeme je lako slati postom, ali sto sa biljkama koje nemaju sjeme, kaktusima i sobnim npr.. to jedino moze primopredajom [:tuzan]
2014 10 27
Pa biljke je previse riskantni ikako slati :( Chlementina, moze meni sjeme karanfila?
2014 10 28
Epona... ja sam vec iskombinirala prijevoz iz Ri :p Imam ujaka u Ri... smijem ga malo ugnjaviti hehe
2014 10 28
Imam za zamjenu sjeme niskih dalija,vlasca, celera,kadifa, cinija,nevena,ljupčaca.
2015 03 13
Biljke se mogu bez problema slati preko Tiska ili pošte.Slala sam gomolje, a dobila sam i mentu i kaktuse putem Tiska.
2015 05 13