Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć oko auta i okolnog sadržaja :)

moja kolica se jos koturaju pa eto nemam pitanja. mada trebala bih napraviti ono dubinsko ciscenje sjedala... mozda i neke dijelove prelakirat ili ispolirat...al nije mi sad vrijeme za to a i imam druge izdatke ...aut oce pricekat [:smije]
2014 11 24
ju vratila se ekipa [:smije]
2014 11 24
[slika:548d1a19-c81e-4f39-8cea-ea1dc3165781]
2014 11 24
Zeekay, ako ćeš trebati to unutarnje čišćenje i poliranje, javi se slobodno, to inače radim ;) Ivančica, kako tvoj auto? Hahahaha :) Je je, došla je malo u posjete :)
2014 11 24
trebat cu ...al mi je daleko zg samo zbog toga [:smije]
2014 11 24
Eh, onda ću ja morat doć tamo hahaha :) Hmm, a kako je to ko zuca mala? Moraš malo bolje objasnit :)
2014 11 25
opa, sad se prijeti i dolaskom [:hihot] [:jezik]
2014 11 25
Molim da mi pomognete i to hitno!!! 1.Trebala bi promijeniti diskove i disk pločice na Hondi Accord. Tako mi je rečeno u autoservisu. E sad muž tvrdi da mi se treba upaliti kontrolka da su pri kraju ili "škripati" da bi se to trebalo mijenjati. Postoji li kontrolka uopće za to? 2.Upalila mi se prije 7 dana na kontrolnoj ploči znak trokuta,ABS i VSA i kad sam otišla kod majstora dijagnosticirano je da je 1.greška pad napona akumulatora i 2.greška da treba mijenjati na zadnjem lijevom točku senzor za brzinu...Naručila sam taj dio da dođe i u međuvremenu mi se ugasile lampice i tako par dana nisu gorile pa svijetle pa ne svjetle. Ima li netko da se kuđi uopće u ovo i da mi pomogne? Ako sutra ne budu gorile lampice,komp neće opet očitat grešku. Malo me brine to što se pale pa se gase ta upozorenja. Ima li to možda veze i s tim diskovima i disk pločicama? Znam da je ABS sustav za kočenje a VSA za proklizivanje...Hvala od srca!!! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 01 19
Neka dođe!!! [:tuzan]
2015 01 19
E cure moje, nije nitko bio zainteresiran za moju temu, pa ja otišao sam foruma :( Sandra, ako te još muči autu, iako mislim da si riješila to već, pitaj slobodno :)
2015 05 01
Oooo zmajek dobrodosel u kokosinjac [:smije] sta ima nova kod tebe
2015 05 01
ooooooo zmaju [:sramezljiv] [:smije] pametan momak, uteko na vrijeme [:smije]
2015 05 01
Hahaha hvala hvala :) Evo ništa pametno, rješavam ispite na faksu, sredim koji auto tu i tamo i tako, vrijeme je napokon super. I čekam ljeto i sedmi mjesec da zbrišem na more i nema me do polovice devetog doma hahaha :D A kod vas? Kaj ima novog na forumu i okolo? :)
2015 05 01
Nemoj ni svracat na forum da ne dobijes ospice [:smije]
2015 05 01
Ma ne vjerujem ja da je vama tako loše ovdje ;)
2015 05 01
1 2 3 4 5 6 7 8