Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć oko auta i okolnog sadržaja :)

Pravo selo možemo organizirat hahaha ;)
2014 11 19
i treba da se sramiš, sramota te bilo [:jezik] evo sjetila se sad teme pa navrnila, a jučer sam se zadubila u neke serije pa ošla spat [:hihot] ma krpe su selo već odavno
2014 11 19
Ma ne treba se Ivančica sramit, samo se ne srami rec nista ;) Selo vesleo, sad imate i mehanicara i majstora hahaha :)
2014 11 19
još da nam je majstor za peč rakiju i da vidiš tulum party
2014 11 19
ak se nadje netko za rakiju, ja radim dobru visnjevacu... dogovorit cemo se [:hihot]
2014 11 19
ma radim i ja te likere, vrlo dobro, ko popije ne priča više [:smije] [:smije] bar ne suvislo, al treba nam netko za dobru baznu [:smije] zEEkAY hoćeš i ti u moje krpice AA klub [:smije] imamo članske iskaznice i sve [:smije]
2014 11 19
hahahaha uuu uuuu .. pick me... pick meee [:hihot] volim likerceke... pogotovo domace...samo ih rijetko kad imam priliku i s kim degustirati moja baka radi ubitacnu visnjevacu... moja je sladja [:smije]
2014 11 19
ahahahahaahah isuse ti si ozbiljna s tim iskaznicama [:hihot] kako li mi je ona tema samo promakla [:smije] [:smije]
2014 11 20
pa naravno da sam ozbiljna, s rakijom se ne šali [:smije]
2014 11 20
i probudi se onih dvista konja [:smije] [:smije]
2014 11 20
et spomene se rakija i wrrrruumm wrruuumm i još sve nešt s leđa pa u nebesa pa uteče nam zmajček [:smije] jesu li žemske too much to handle [:smije] [:smije]
2014 11 20
i probudi se onih dvista konja [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ludilo da, on samo kaže dobar sam ja konj i pobjegne Ivana mislim da si ga totalno uplašila... vidiš da on zna samo oko vrta i auta ..ali gle potrudi se cini se dobar decko naj ga plašiti sa pričom da se igrate oko kola [:smije] [:smije] on odmah kao pravi pastuh pobjegne ..sorry zmaj morala sam [:jezik]
2014 11 20
ne znam sto ga spriječava da pokaže koliko mu auto konja ima [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 20
proklinje one koju su mu savjetovale da se da u krpičarske vode..eee i ti se daš na svašta nagovorit [:smije]
2014 11 20
E cure lako se vama za*ebavat na moj račun hahaha ;) Eto mene, imao sam posla s faksom, došli kolokviji, pa auto na servis i tako, nikako do kompa i foruma :) Vidim da nema novih pitanja, svi sve znaju ha? ;)
2014 11 24
1 2 3 4 5 6 7 8