Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć oko auta i okolnog sadržaja :)

imam ja svog majstora al sm bila 120 km od doma.. i jedini poznatiji muski stvor u blizini je bio moj "buduci" svekar ... skoro ko da sam sama isla trazit po imeniku... al sta je tu je ...
2014 11 19
ma kakav servis aako uzmeš bmw moj suprug ti ima za bmw sve tako da nećeš pogrijeiti recimo ATE ploćice diskovi kod mene u firmi za moju sedmicu nabavna cijena 45eura za sve 4 pa eto sve sam ti rekla .....o svojoj firmi ali necu javno stavljati link imaš popust kad bude trebalo javi
2014 11 19
Ma daj, ova nova Mazda 6 izgleda predobro, to ne možeš reć da ne. Evo vid, još fino ove felgice i spuštena, taman ;) [slika:05c9f753-cb4b-4276-8f17-63ce14fff94e] A što se tiče tvoje bembure. kaj to imaš E38 seriju sa tim motorom? V8? To se tako brutalno čuje, auto je predobar, meni osobno jedna od najdražih serija BMW-a. Ali troši nevjerojatno i skupi su dijelovi jako. A M je M, to je posebna kategorija ;)
2014 11 19
imam plin [:smije] [:smije] hamann da e38 samo stoji vozim po guštu a ostali su auti bmw naravno -oni su za divljanje kao npr e60 3,0 individual uhh to volim pogotovo po kvartu njam a dobro izgleda da i felge su joj mrak i jos samo da je znak mazda crn dobila bi na robusnom izgledu i da su zatamnjena svjetla tj. plastika od svjetala staviti u crnu foliju bila bi mljac a kakva je iznutra?
2014 11 19
hah...Aurora je sve zene izgurala sa teme jer vjerujem da vecina ne zna sta bi napisala [:smije] ja pasivno pratim... lurkam... stalkam [:hihot]
2014 11 19
Haha plin spašava stvar ;) E 60 je isto lijep auto. Pogotovo M5 sa V10 motorm :) Super izgleda da. Evo unutra, dobro su ju složili: [slika:625655c2-9d6b-45b9-b7ae-e4483c667ba8] A Ivana, kad složim auto do kraja, zovem te na đir hahaha ;)
2014 11 19
Ma Aurora zna o autima pa zato. Ali kad se to malo stiša, ako će imat bilo tko nekih pitanja vezanih za auto ili bilo što drugo, kao što sam napisao u prvom postu, neka samo pitaju i napišu, bilo bi mi drago :)
2014 11 19
ivana gori ha? [:smije] [:smije] dobra si direktna umirem od smijeha loš dan si mi popravila [:smijesi]
2014 11 19
uff dobra je iznutra a gle naravno i ja bi M5 a jesi vidio onaj od Ante iz zelendvora kakvog ima ccc perverzija... al gle ja bi se ubila da sjednem u to garant ili još gore možda bi nekog drugog [:smije] nema kod nas dobre ceste za takve aute meni uvijek zao kad kroz grabu prođem plačem dva dana jer sam si povrijedila svoju kraljicu [:tuzan]
2014 11 19
ne tribaju meni muški ja najviše volim sama voziti al dobro možeš i ti pa cemo malo driftati po kvartu al garant ne bi nakon toga izasla iz auta morala bi te direkt na Sv Duh voziti vjeruj mi... pozlilo bi ti od moje vožnje [:sramezljiv]
2014 11 19
al ivana ja ti posudim auto na dan dva pa ti nadi momka -jednog dobrog vozaca da se igrate lovice okolo kola hahaha ima li dobrovaljaca??? lepi zmaju ??? [:jezik]
2014 11 19
i Hc nas krade da ivanćice mamu im njihovu [:ljut]
2014 11 19
buahahahahahahhaha nemaj previse povjerenja u žene [:jezik]
2014 11 19
imaš ti pravo...ujutro budi spremna ja dolazim ocekujem nastavak [:jezik]
2014 11 19
Evo mene. Da sam ostao jos sinoc, ne bi nitko spavat isao hahaha ;) Aurora, znam kako ti je s rupama. Prosle sezone sam i ja stavio niskoprofilne gume 45 profila i to svaku crticu na cesti osjetis u kabini. Jos su i opruge tvrde, spušten je auto, to je kaos zbog naših cesta. Ivančica, ne znam ja što bi ti to meni pripremila i što bi radila u autu, ja sam dobar dečko, ne znam na što mislis ;)
2014 11 19
1 2 3 4 5 6 ... 8