Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć oko auta i okolnog sadržaja :)

evo meni riknio žmigavac i pošto sam cura pojma nemam što mu je...malo radi, malo ne radi, što bi moglo biti u pitanju? Jel velik kvar? [:tuzan]
2014 11 19
[:smije] [:smije] [:smije] Eto mene zanima, zadnjih dana pali mi se greska, koje u biti nema, stoji obavjest da mi je crkla lijeva lampica koja osvjetljava tablicu. A rade obje. I makne mi automatski sve s ekrana, ne mogu temperaturu vidit, sat, nista, to sranje stalno stoji i ide mi na zivce. Mercedes sport coupe, 2001.
2014 11 19
Koji je auto i godina? Koji ti žmigavac ne radi, oba desna, oba lijeva ili samo jedan? Ponekad ti se samo dogodi ili često? Najjednostavniji kvar bi bio da to je otišla žaruljica ili samo neki kontakt, tj. trebalo bi pogledat jel leži sve gdje treba. Ali mi odgovori na pitanja gore prvo :)
2014 11 19
Pogledaj da ti nije neka druga žaruljica krepala na autu, pa baca grešku. Pozicija npr ili nešto. Može bit da mu je kontakt ispao. Ako ti radi sve, morst ces u servis da ti maknu gresku preko kompa, inace ce ti to ostati.
2014 11 19
obe desne žaruljice mi ne rade. Zapravo rade al ne na svakom skretanju pa pretpostavljam da nije žaruljica u pitanju. I meni se pali greška zadnjih mjesec dana, greška koje nije bilo [:smije] al sad si mislim da se možda pali zbog žmigavca... fiat bravo 2000 1.6
2014 11 19
Znači zadnji desni žmigavac i prednji desni ti ne radi? Onda ti vjerojatno nije do žaruljica niti do kontakta (makar bi trebalo provjeriti), ali je vjerojatno otišao automat ili relej žmigavaca. To ti može bacit grešku, samo zavisi koju grešku ti javlja? Kako god bilo, morat ćeš do servisa, ali ako nemaš neki svoj servis, posjeti ih 2-3 pa ćeš znat što je točno ako nije nešto preskupo. Kažem, vjerojatno relej ili automat žmigavca :)
2014 11 19
@ TheIvana: Pogledaj da ti nije neka druga žaruljica krepala na autu, pa baca grešku. Pozicija npr ili nešto. Može bit da mu je kontakt ispao. Ako ti radi sve, morst ces u servis da ti maknu gresku preko kompa, inace ce ti to ostati. Edit: Jesi imožda mjenjala tu žaruljicu? Ili bilo koju drugu na autu pa da ti se počela javljat greška?
2014 11 19
jel to velik kvar? [:sokiran] idem danas do servisa al piam ovdje, da se ne šokiram tamo [:smije]
2014 11 19
A sve radi, nije nijedna druga.. I bas tako pise. I nisan mijenjala nijednu odavna. Teska su dosta vrata gepeka, ja pazin da ih spustan iz niska jer inace udru dobro, tu je i tablica. Al drugi ne paze, sad san se sjetila da sam nedavno ostavila da mi ociste auto i otisla kavu popit. Jel do toga moze bit, kojim slucajem, od udarca da se sta poremeti? Ako ne koliko ce mi naplatit da maknu gresku?
2014 11 19
Može bit da ti od udarca izgubi kontakt pa javi grešku, makar ne bi smjelo. Ili ako su prali auto, možda malo vode ušlo, pa od toga, može biti svašta. Najjednostavnije ti je otići u neki dućan s auto dijelovima, kupiti žaruljicu za tablicu, reci model i godinu auta, makar su većinom iste te žaruljice i zamijeniti pa ćeš vidjet. Žaruljice su ti jeftine, nabaciš osmjeh u nekom servisu da ti to zamjene i to je to :) Isto tako u servisu ti ponište grešku preko kompa, to ti mogu i ne moraju naplatit. Ono, do 50kn. Ako ti zamjene i žaruljicu i imaju ju baš u servisu, onda to sve skupa oko 100kn, mislim da ne bi trebalo bit više :)
2014 11 19
Oki, hvala [:smijesi]
2014 11 19
TheIvana nema na cemu, javi kad dodes sa servisa da vidim što je bilo :) Ivančica jako me sram :( Bebica ha? Znaš kako se kaže, ne kudi konja kojeg nisi jahala, iznenadila bi se ;) Pa i ja sad govorim o kolačima, kuhanju i vožnji, ne znam što bi drugo uopce mogla biti tema? Haha ;)
2014 11 19
Haha slažem se da pravi konj mora moci ici gore, dolje, naprijed nazad, mora dobro i dugo radit ;) A cuj, ako si ti mogla o kolacima, mogu ja i o konjima ;)
2014 11 19
Hahaha da si Melinfdi prodala žmigavce, ne bi joj ništa popravila :) Treba pomoc, ne sve naplatit ;) Zato sam otvorio ovdje temu ds cure mogu nesto saznat i da ih ne opeljese na servisu. Sad treba i zinske gume kupit/stavit. U Sloveniji je najjeftinije, ja sam svoje tamo kupio prije mjesec dana :) I Ivančica, dobar sam ja konj ;)
2014 11 19
ooo vidim vode se ovdje konstruktivni razgovori [:smije] [:smije] ima svega, auta, dijelova, fizičke aktivnosti, konja [:smije]
2014 11 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 8