Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

vidljiva uplata na racunu?

Pozdrav svima. Dakle, cura mi je uplatila u petak novac preko poste na moj OTP racun, uredno mi je poslala sliku uplatnice no novac jos nije sjeo na racun,a danas je tocno tjedan dana. Jel neko imao slicno iskustvo? Hvala
2017 02 17
Pozdrav, imam istu takvu situaciju samo sam u ovom slucaju ja ta koja je uplatila novce 23.1.,a uplata navodno i dalje nije vidljiva na racunu..u posti kazu da je novac prosao i da je sve ok s njihove strane te da mi je jedina opcija zahtjev za povrat sredstava :O
2018 01 29
Pozz. Molim da mi se kave slicnim iskustvom ili da negdje drugdje pitam, neznam... naime uplatila sam jednoj curi novac na racun danas oko 10 u jutro. I ista banka. Zg na zg. Ali oko 3 novci nisu bili jos vidljivi. Imam potvrdu o uplati i novci su mi odmah skinuti s racuna.. jel se kome to desilo? Luda sam😠
2018 03 23
Pitanje - uplata meni na Zaba racun s Pbz racuna jucer (petak) prije 12h, oko 11 ujutro. Njoj vidljivo da joj je danas (subota) nalog izvrsen, meni para nema na racunu. Moguce?
2019 09 28
1 2