Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ožiljci naši svagdašnji

Ja sam mazala Dermatixom ožiljke nakon laparoskopske operacije i iako je i doktor napravio super posao, mislim da je i krema pomogla, jer se apsolutno ne vide [:sramezljiv] Ova opekotina je baš oštetila kožu, nije površna, inače od opeklina prvog stupnja ni ne ostane ožiljak..
2014 11 22
Ja svaki dan mazem ali pomaka nema,prijateljicina mama je koristila neki jeftin gel i nema ni jednog oziljka a imale smo istu operaciju.probat cu i s gospinim uljem. Goodangel dali puzev gel pomaze?
2014 11 22
puhovo ulje zaista pomaže [:kesi]
2014 11 22
jelena,pužev gel ti pomogne smanjiti ožiljke ali ne ukloniti,vidim na jednom ožiljku da se dosta stanjio..mislim da nemogu potpuno nestati,jedino ako se bas potrudis poslje operacije od kad ti doktor kaže da možes,mada ja jesam mazala ali nedovoljno zato sam sad jako ljuta na sebe sto se nisam dovoljno potrudila,tada sam imala 17,a sad mi je 24..zato ako su ti svježi ožiljci potrudi se što bolje da ti to zacijeli i koliko toliko nestane..sretno [:poljubac]
2014 11 23
da i ja sam mazala sa gospinim i mogu reci da sam dosta zadovoljna iako ga nisam dugo koristila a ožiljci su bili stariji,tako da..sretno svima [:poljubac]
2014 11 23
A gdje se može kupiti ulje od gospine trave i jel pomaže kod ožiljaka starih godinu dana?
2014 11 23
Vikica,ne brini se za ožiljke od skidanja madeža.Ja sam,tkđ.,operirala tri madeža,ničim nisam mazala i ne vide se uopće,skroz su izbledjeli i stopili se s ostalom kožom.
2014 11 23
dva mjeseca od operacije su prosla, ali svakako cu probat i sa gospinim uljem [:kesi] gdje kupit puhovo ulje? [:sokiran]
2014 11 23
e ne znam di se može kupiti, ja sam ga vojevremeno dobila, ali vidla sam da ga je neka cura i tu prodavala...zaista ne znam, probaj na internetu naći [:smijesi]
2014 11 23
Mislim da ima u svakoj ljekarni, nekih 30,40 kuna košta, s time da traje jako dugo. Ne znam bi li pomoglo za stari ožiljak, vjerojatno bi, i ja sam svoj tek nakon 4,5 mj počela mazati ali kažem treba biti umoran i mazati svaku večer, mene je počeo svrbiti tako da mi je to bio znak da očito pomaže, mazala sam dosta dugo i eto sad se baš smanjio [:smijesi]
2014 11 24
Danielabj,to misliš na ulje od te gospine trave?
2014 11 25
da, na to ... nisam ga dugo kupovala u ljekarni jer mi tetka sama radi pa mi da, ali sjećam se da je cijena bila oko 30 kuna..
2014 11 26
Ok,hvala ti.Baš ću ga potražiti.
2014 11 26
1 2