Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

Doček nove 2015. u stranoj zemlji

Pošto mi se neće ulogirati na moj face account, morala sam napraviti novi :/ Uglavnom, jeste li ikad slvile Novu godinu negdje izvan Hrvatske? Gdje? Isplati li se sam slagati i organizirati ili je ipak bolje preko agencije? Konkretno, išla bi sa dečkom u Budimpeštu, Prag ili tako nešto, ali nemamo previše novaca a i nebi preko agencije (jer je skuplje a i jer hoćemo sami odlučiti gdje, kada i kako hoćemo provoditi slobodno vrijeme, a i neda mi se vući s vodičem svugdje). Što preporučate i imate li savjete? Hvala [:zaljubljen]
2014 11 29
Ja sam u Budimpeštu,i super je bilo [:zaljubljen]
2014 11 29
Jesam u Berlinu i u Budimpesti .. uvijek vani na trgu i poslije neki kafic usput. Uglavnom u vlastitom aranzmanu. Ove sam god.prvi put isla organizirano u Prag , Prag i Budimpesta su cesto organizirani izleti i jako su povoljni. Vodica ne moras ni vidit , on odmah kaze itinerar i sat polaska natrag, ti se mozes tek tada pojaviti.
2014 11 29
zaborabila sam napomenuti, ostali bi u hotelu bar jedan dan, gledala sam po netu i mogu se naći hoteli za 100 kn :)
2014 11 29
[:hihot] naravno da ces prespavati .. Budimpesta nije prdealeko ali do Praga ima 3 dana jahanja. Minimum ti je 3 nocenja.
2014 11 29
Ja idem ove godine prvi put i idemo u Poljsku na 6 dana [:smijesi] - 925 kuna smo platili [:smijesi]
2014 11 29
Samo 900 kn za 6 dana? Preko agencije ili?
2014 11 29
Na putu do posla prolazim kraj agencije baš sam malo gledala ...npr. 7 dana Kine 10000 kn, kod nas za večeru negdje u hotelu doček 1000 kn + cuga. Samo čekam da mi klinci malo porastu pa planiram malo putovati!
2014 11 29
A ja pročitala ...Doček nove godine u sretnoj zemlji...pa pomislih...od kud,kako...sretno dakle...onima koji idu na doček i to još u drugu zemlju [:smijesi]
2014 11 29
Mi smo isli u London prije par god.Dosli smo u london oko 5 popodne na staru god.,u hotelu se malo odmorili i u centar oko London eye setali,upijali atmosferu i u ponoc gledali vatromet.Ugl,bilo nam je super ,definitivno preporucujem,fora iskustvo.Mi smo isli bez agencije ali smo skoro 4 mj. ranije sve rezervirali i doslo nas je oko 2.500 kn avion i hotel.Ostali smo jos 5dana.
2014 11 29
Agencija je Jungle Tribe, a mi smo uplatili first minute tako da je zato niža cijena. Puna je nešto više od 1000kn.
2014 12 01