Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Krafnica...ako već nije u buregdžinici, ona trusi limun i to u kolačima [:place] [:smije] , hjoooj... Nemoj ici ni u kakav projekt ako nemaš odluku ili nisi stabilna (nisi hormonski stabilna sada) - mislim da nam treba psihofizički balans za takve stvari jer dijete iscrpljuju, troše naše resurse...meni krvne grupe imaju dosta logike, ja sam A i totalni sam vege tip, ništa životinjskog porijekla mi ne treba u prehrani i čak mi zna biti mučno od toga, ne volim proteine uopće ali radi višeg cilja pristajem na kompromise [:jezik]. Kćerka je krvna grupa 0 i teški je proteinski tip
2015 01 25
Evo i mene, 20 kg prošle godine [:zaljubljen] Ove godine idem na trbušnjake [:kesi] [:kesi] Radim yogu i pole dance a neki dan sam si skinula novi Insanity pa ću odraditi ta 2 mjeeca da vidim što ću postići. Ima se dosta toga za skinuti još, ali ne odustajem [:smijesi] Ničeg se ne odričem, kad mi se jede ja jedem, čak i navečer [:smije]
2015 01 25
Bravo ely [:smijesi] - super - kako je ovo dobro čuti!
2015 01 25
Hvalaaaa [:zaljubljen] [:zaljubljen] Priključila mi se i kolegica tako da smo sada tim hehe
2015 01 25
super, u timu je lakše...držim palčeve [:smijesi] !
2015 01 25
ja sam Vam pocela vježbat jill michaels,. shred,. zavrsavam prvi level,. i mogu Vam reci da vec vidim pomake,.
2015 01 27
...ja bih voljela smršaviti 6 kg [:sramezljiv] ...da budem ko prije trećeg djeteta...al nikako...ko da se zacementiralo [:place] ...ta proteinska mi je koma, ne mogu ja toliko jaja...zapravo ne volim dijete, moram pripremati raznoliko za klince...čokolade im, za njihovo dobro- sve potamanim...ne vježbam( iako sam cijeli život vježbala) jer nemam kad [:tuzan] .... ...toliko divnih stvari u mome ormaru u koje ne ulazim [:tuzan]
2015 01 28
Danas mi je treći dan insanitya (imam osjećaj kao da je šezdeseti [:smije] [:smije] ) Samu sebe motiviram hehehehhe
2015 01 28
Hej cure krenite na Dukan.Znaci ja sam krenula od 7.01. do jucer je otislo 6 kg.Ne samo toliko kile ,vec vidljivo po centimetrima.U struku 6 cm,a u bokovima 5.Ja sam super zadovoljna.
2015 01 29
woooohoooo Monika, to je to, bravo za tebe[:zaljubljen] !
2015 01 29
Ja mislim da super napredujem.
2015 01 29
Cure ajmo-kad mogu ja mozetei vi.
2015 01 31
Monika, morat ćeš se strpiti još 2 tjedna, vidim [:jezik] ...može biti da cure čekaju Pepelnicu - Čistu srijedu, kada počinje korizma [:kesi] ...to bi moglo biti idealno vrijeme za pocetak dijete...a ti, samo naprijed!
2015 01 31
Ja sama sebi ne vjerujem da uspjevam jer nikkad nisam bila karakter.
2015 01 31
Dobra stvar je i indijski trputac; ja sam ga nabavila u bio&bio dućanu. Ovo je s neta u skraćenoj verziji: Vlakna psiliuma (plantago psyllium) ili indijskog trputca sadrže polisaharidnu sluz - na sebe navlače i vežu vodu - imaju sposobnost povećavanja svog volumena do 15 puta – te se tako stvara osjećaj sitosti. Upravo zato se sjemenka i ljuskice dobivene iz ovojnice indijskog trpuca koriste kao izvor dijetalnih vlakana, ali zbog navedenih svojstava, i kao jedan od najuspješnijih i neškodljivih prirodnih laksativa. Psilium se tako često koristi i u kurama mršavljenja kao prirodna pomoć za drenažu (čišćenje) probavnog sustava s kojom se uvijek sugerira započeti kuru mršavljenja. Psilium iz organskog uzgoja, porijeklom iz Indije, možete pronaći u ljekarnama, biljnim ljekarnama i trgovinama zdrave hrane. Dnevno je potrebno konzumirati oko 7 grama – možete to podijeliti na 3 velike čaše vode i pomiješano popiti pola sata prije obroka; može ga se dodati u smjesu za pravljenje kruha, palačinki i sl.
2015 02 01
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 20