Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Dali bi to nasla u Dm u
2015 02 02
Monika, ima u bio dućanu sedona i bio&bio shopu - to znam. Probaj upisati u google: indijski trputac pa ce ti vjerojatno izbaciti i prodajna mjesta...ako te zanima, a nema za kupiti u tvojem mjestu, mogu ti ja uzeti
2015 02 02
Halo.Neznam sta se desava.Sad par dana nejde nista dolje.Dali jedem mozda previse kruha ?Naravno ovoga kojega pecem od zobi i sira.
2015 02 08
Hej Monika [:smijesi] - nemoj kruh jesti, ja ga uopce nisam jela - mi smo pravili Dukan pogačice i to je to - jedna pogačica dnevno je dovoljna! Možeš ih napraviti više odmah pa drzati u kutiji ali gle: ta pogačica je baš posna: 1,5-2 jušne žlice svježeg posnog sira, 1,5-2 jušne žlice zobenih mekinja, 1 jaje, prstohvat soli, začini po želji: kurkuma, đumbir, mljevena paprika, kajenski papar, origano...blabla...sve se to izmiješa i stavi na ugrijanu tavu bez ulja - koja minuta s jedne i koja minuta s druge strane i gotova stvar. Kod nas kruh nije bio ni u snu do 3. faze...!
2015 02 08
...bila sa na detoksikaciji tri dana , samo sok od cikle, sok od mrkve bez šećera, puno vode , nesica bez šećera, i tri banane...izdržala, ali samo 2 kg u tih tri dana...glupo.
2015 02 08
...uh ovo sve kaj pišete meni je prekomlicirano, ja kuham klincima svaki dan ali jednostavna jela...grah sa zeljem, filana paprika, bolonjez, piletina na bijelom safteku sa pireom...nemam vremena misliti na sebe...postoji nešto jednostavnije od svih tih dm sjemenkica? ok, ne jesti , to znam [:sramezljiv]
2015 02 08
pa OK je 2 kg u 3 dana [:smijesi] - po meni valja izbaciti sve rafinirano, izbijeljeno - brašno, šećer, sol, rižu, tjesteninu - zamijeniti integralnima + šećer posve izbaciti i umjesto njega koristiti prirodne zaslađivače: steviu ili sladove: ječmeni, kukuruzni, rižin, javorov sirup ili slad aloa vere. Kretati se - pješačiti ili trčati 2 km dnevno, unositi biljne čajeve do 2 l dnevno, zeleno kuhano i sirovo povrće i salate te proteine bez ulja / masnoća - to je dobra kombinacija. Od ulja samo ona hladna prešana - maslinovo, bućino, sezamovo, ulje kokosa....A Dukan dijeta je cjelovit program od 4 faze, vrlo logičan i učinkovit slijed. Njega ne vrijedi raditi polovično, zato treba imati knjigu, puno je lakše imati ekipu za podršku i mislim da ju je teško izdržati tijekom kasne jeseni i zime jer je to yin period kojem treba topla hrana da grije organizam. Dijeta je idealna u yang periodima: od ranog proljeća do jeseni. kada jedemo *hladniju* hranu, a Dukan dijeta je bazirana upravo na hladnim yin proteinskim namirnicama.
2015 02 08
No,no ... [:smijesi] Nisam mislila kruh kao kruh več ovaj dukanov.To mi je jedna žena rekla.Isto od makinija ,posnog sira,.... [:znoji] [:smijesi] ....Takav slobodno???
2015 02 09
Znam da misliš na Dukanov [:smijesi] ...nisam ga radila; probaj da to bude jedna kriška dnevno, mislim da ne bi valjalo papati više od toga [:jezik]
2015 02 09
Ima kod nas indijski trputac.Dali moze i u kapsulama ili bas kao prah.Ima ijedno idrugo.
2015 02 11
Wizard.. to i ja kažem. Prošla godina je kriva što sam se udebljala- bilo je hladno cijelu godinu- taman za debljanje. Nisam ja i moji zubići hehe. Ovo za yang... ja sam u previše yanga- totalno sve sam kako piše. Bljuck. Čak i oči natečene. Inače nemam podočnjake, nikad nisam niti nisam imala problema s tim okoloočnim područjem. A sad zadnji mjesec dva ono nemrem se prepoznat jednostavno. Uglavnom, nisam znala za ta stanja yinga i yanga dok nisi sad rekla. Baš volim otkrivati nove stvari. Thx.. [:smijesi]
2015 02 11
Super Monika, nabavi si svakako trputac - uvijek je učinkovitije ako je u prahu, no ako ti je jednostavnije uzimati u kapsulama, možeš i tako. Ja cu ga poceti koristiti za cca mjesec dana - bilo što vezano uz čišćenje organizma radim u rano proljeće. Zima skuplja svu energiju prema unutra i drži nas u grču, zato je nezgodna i za dijete. hehe...nisu mravi navukli, moji su zubi natukli [:jezik] - tako to nekako ide krafnić! Završih Feng Shui Akademiju i makrobiotičku školu u Makronovi, ali imam i frenda s Tibeta, ayurvedskog liječnika - kada je u HR, boravi kod nas doma i tu prima pacijente. Beskrajno sam zahvalna na svim tim znanjima. I u kineskoj tradicionalnoj medicini imaš yin i yang princip, prisutan u svim istočnjačkim učenjima - holistički aspekt balansa i cjelovitosti. Određen je godišnjim dobima, bojama, okusima, oblicima, sa svih 5 osjetila, organima i sustavima u tijelu, principima koji dolaze ciklički i kada izgubimo taj balans yina i yanga u bilo kojem aspektu, nama postane najočitiji na tijelu u vidu bolesti ili poremećaja. To je čitav ocean drevnih vještina i znanja: bavi se uzrokom, a ne posljedicom. Ako su podočnjaci, imaš problem s oslobađanjem vode iz organizma - za to su zaduženi bubrezi koji čuvaju našu vitalnu životnu energiju. Probaj s đumbiranjem - proguglaj, masaža ili tehnika đumbiranja je odlična za poticanje rada bubrega i otjecanje nakupljene stagnantne tekućine - reflektira se nastankom podočnjaka
2015 02 11
Necu jos poceti uzimati ali tamo krajem mjeseca kad krenem u trecu fazu onda hocu.Lakse mi je sa kapsulama jer to progutas i gotovo [:smijesi] [:smijesi] .Ja stvarno svasta sprobavam.par kila dolje i sve vjerujem [:smijesi] [:smijesi] .Ali stvarno ide dolje.
2015 02 11
Ide Monika, ide, znam [:kesi] , samo smo mi uvijek malo nestrpljivi i strogi prema sebi, a nismo te kg nakupili preko noci; treba si dati vremena i biti blag prema sebi. Vidjet ces, 3. faza je puno lakša jer proširuješ jelovnik, a doci ce onda i ljepse vrijeme pa ces se više kretati vani...samo naprijed!!!! Krafna - you have a message [:jezik]
2015 02 11
Ja odustajem .Mislim idem na trecu fazu.Skinula sam 8 kg.Trebala bi jos ali vidim da vise ne mogu da pratim.Pocela sam raditi i nekako mi to nejde uz posao.Lakse je bilo doma.Za sad sam i sa ovim zadovoljna.Kad dodem do kraja 4 faze ,mozda opet krenem ispocetka.Hvala onima koji su mi davali podrske i upute.To mnogo znaci.Ostajemo ovdje da i dalje pratimo tko kako mrsavi [:smijesi]
2015 02 18
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 20