Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Vjenčanice pomoć

Tražim salone vjenčanica koji imaju vjenčanice sa kristalima, našla sam mnogo lijepih na facebook stranici Vjenčanice MARIA NOVA i Vjenčanice EXCLUSIVE, ako netko ima iskustva sa njima molim Vas pišite. Hvala Vam! [slika:3194feea-e3ed-4bea-bff3-88743bf44f0b]
2015 01 13
La perla definitivno najljepse i najmodernije ovo sve drugo škart i bezveze♥♥♥
2015 01 13
nesto tipa te je bila moja ( imam je na profilnoj ) ja sam svoju uzela u atelijeru Hera maksimir a svakako pogledaj u sposi, ona ima stvarno divnee vjencanice ;) sretno :D
2015 01 14
ova sa slike je stvarno savrsena [:zaljubljen]
2015 01 14
Preporučujem salon Nikolina, ja sam si našla jaaaaako sličnu toj sa slike!! :))
2015 01 14
Ja sam imala iz Spose, jako sličnu toj sa slike. Samo je korzet gore ravan a ne srcolik i bila sam prezadovoljna, uživo je bila prekrasna i vidjelo se da je kavlitetna. Neke druge tog stila koje sam problala nisu tako lijepo stajale i taj til dolje nije lijepo padao.
2015 01 14
imaš u west gateu,malo ti je daleko ali ako češ već ići u Zg pogledaj si [:zaljubljen] na gornjem katu mislim da se zove wedding nešto...nisam baš sigurna za ime ali nećeš fulati jer je jedini salon vjenčanica [:smijesi] i pogledaj u atelijeru Hera [:smijesi]
2015 01 23
Zdravo.I ja Sam htjela da narucim vjencanicu kod njih.ali oni rade samo preko interneta.da li ste vec mozda narucili?imate li kakve novosti?poz
2015 02 25
joj curke, i ja gledam kod njih na face-u vjenčanicu, ali mi je moj budući usadio bubicu u uho, i sada se bojim naručiti, a kod njih sam našla vjenčanicu u koju sam zaljubljena godinama i sada ne znam što da radim [:tuzan] jel imao tko iskustva s njima? da je bilo što naručivao od njih???
2015 02 27
Kod mene imate 10ak vjenčanica na prodaji,,, neke nošene jednom neke potpuno nove,,,prodajem zbog zatvaranja salona,,, pošto mi stoje u stanu prodajem ih za 200 kn po komadu samo da ih se riješim,,, mislim da za te novc3e isplati se još dat ju i na prepravak po želji,,,pa eto škicnite ;)
2016 01 08
Pozdrav cure...ima li koja cura koja je narucila vjencanicu preko vjencanice ekskluzive? Stvarno mi se jedna dopala :) i zena mi je stvarno napricala da nema nikakvih problema...al opet da pitam jer vjencanica dode 5.800kn pa da ne ispadne...
2016 01 26
Pozdrav cure, evo da podijelim s vama svoje pozitivno iskustvo kupovine preko vjencanice exclusive. Prvo je sestra narucila vjencanicu koju je nasla jedino kod njih i bila je zaista prekrasna , ja sam cekala da dode da vidim kakva ce biti pa sam se odvazila i ja naruciti svecanu kratku haljinu isto preko njih. Istu haljinu sada i prodajem pa ako ste zainteresirane ;) Haljina je jako kvalitetna, cijela podstavljena i cvrsta. pozzz
2016 10 05