Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

brisanje oglasa

zanima me da li se nekome od vas dogodilo da vam je oglas samo nestao i zasto se to događa ?
2015 01 15
da, slike s neta ili lažni tagovi, doduše neke korisnice su privilegirane [:frustriran] [:smije]
2015 01 15
slike s neta,lazni tagovi,stvari koje nisu dozvoljene ovdje se brisu...
2015 01 15
jest, meni se desilo, ali to sam i očekivala jer sam oglasila nešto što nije krpica :) Naravno, nisam prodala, ali sam barem pokušala, i dobro sam prošla da me nije delitalo s krpica. Tako nešto neću ponoviti :) Što je bilo u Tvom oglasu? Isto nešto što nije krpica?
2015 01 15
meni se često znalo dogoditi da mi nestane oglas..ali imam islljučivo svoje slike...nestane suknja, rukavice..ali kako imam puno oglasa ne primjetim uvijek...nakon nekog vremena..
2015 01 15
ahaa, hvala cure. sad mi je jasno, imam slike s neta , ali i moje su uz njih stavljene. znaci moram to uklonit [:smije]
2015 01 15
Elapla smiješ staviti sliku s neta, samo ne kao 1. sliku u oglasu (naslovnu) - ta treba biti tvoja vlastita.
2015 01 15
hmm, bila je moja naslovna, ne znam onda zasto se to dogodilo [:frustriran]
2015 01 15
Stavi oglas ponovno, teško je reći napamet
2015 01 15
jesam, pa cu vidjet, ako opet izbrisu, izbacit cu slike s neta
2015 01 15
Ja sam koristila slike s neta za 2+1, sniženje i sl., redovno su mi obrisani, a vidim da neki koriste iste te slike. Također mi je obrisan oglas gdje sam stavila sliku mog bora za Božični popust ... ne kužim zašto. Sad sam na svoj artikal napisala 2+1 i to stoji. [:smije]
2015 01 15
Al mnoge cure/žene koriste npr kod prodaje satova slike s neta i to stoji, ne nestaju pa mi je sve to Cudno malo haha. [:hihot]
2015 01 15
uvijek u oglas u opis mozes staviti link slika s neta :) ako se i dalje budu brisali
2015 01 15
Ako slika s neta vjerodostojnije pokazuje predmet zašto je ne staviti. Meni su fascinantne korisnice koje bulje i homepage i odmah prijavljuju tuđe "propuste". Meni se jednom dogodilo da sam stavila sliku s neta i oglas je nestao u sekundi, a baš mi izgledalo da je boja puno točnija nego što je bila kad sam ja poslikala. Ja bih prije izbrisala oglase lažne kozmetike jer to može itekako naštetiti nečijem zdravlju, a slika s neta je potpuno benigna.
2015 01 15
stavi sliku s neta, ali ne kao naslovnu koji je to problem?
2015 01 15
1 2