Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Leće u boji za oči

Pozdrav cure! Evo neko vrjeme razmišljam da si kupim lece u boji(uzela bih neku svijetlo zelenu sa smedim) inače imam plave oci pa mislim da nebi trebalo bit problema sa stapanjem boje. Nemam dioptriju i uzela bih ih čisto iz zabave da ih nekad mogu staviti za promjenu.Nemam nikakvih iskustva sa njima jer nikad nisam nosila lece. Pa me zanimaju vaša iskustva s time [:smijesi] Kako se vrte cijene?Mjesečnih?Godišnjih? Koje vi imate?Kako ste zadovoljne?Jel vam smetaju? Gdje ste kupile?Jel se mogu probati negdje?Jer neznam kako bih se odlučila za boju ako neznam kako bi mi stajala. Hvala vam [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 01 17
Ja sam razmišljala o istima, jer ću ih morati početi nositi zbog faksa (meni ipak treba dioptrija). [:kesi]
2015 01 17
Di god da odlučiš kupiti, samo nemoj ići u Optocentar u Vlaškoj (Zagreb) jer su šarlatani. [:place] Samo dioptrijske postoje za probu koliko ja znam. Cijena i diotrijskima i samo obojanima je otprilike ista. Obojane se kraće vrijeme smiju držati u oku. Jer manje zraka propuštaju. Ali na netu je bilo aplikacija u koje ubaciš svoju sliku i mijenajš boju očiju da vidiš kako će koja stajati (dakako, samo otprilike), ali ovih u boji nisam nikad kada sam ih ja tražila bila prvi put čula da se mogu igdje isprobati. Možeš naručiti kasnije sa neta, budu ok, ali prve svakako uzmi u nekoj optici jer će ti oni odrediti kakva zakrivljenost tebi treba (pa kasnije s tim podatkom možeš narućivati na netu) [:smijesi]
2015 01 17
Inače nosim leće. Prvo što se tiče stavljanja u početku će ti bit teško sigurno ali s vremenom se navikne. Drugo, HIGIJENA 100% vrlo lako se može zaraditi upala.. meni osobno leće ne smetaju niti ih osjećam ali znam ljude koji su imali velikih problema sa nekim markama( alergije na materijale od kojih su radene idr) zato preporučam da odes nekom stručnom, pa da ti da neke leće za probu ( 10 ak kn) za tjedan dana da vidis da li ti odgovaraju.. cijene ti se krecu od 150 - pa do beskonačno, ovisno o marke i trajnosti, imas čak na int. adrija hr lece pa mozes pogledati cijene, provjereni su i imaju dobre proizbode ( povoljnii su)..
2015 01 17
Da, adria je klasični dobavljač tj provjereni. [:smijesi]
2015 01 17
300 kn godišnje (ja ih nosim dvije, još su dobre) Možeš i preko njuškala. Bitno je da ih drziš u tekućini, mogu popucati kad se osuše. Nosim ih 7 godina. Prvi put jako boli, poslije ti cudno bez njih. Mislim, bar je kod mene bilo tako. Ako te nešt zanima, pitaj, stvarno ih dugo nosim.
2015 01 17
I uzmi mekane, jer ih ne osjećas, stvarno.
2015 01 17
Ja nosim (dioptrijske) leće godinama, meke silikonske, i nikakvih problema nema. Sve ti uđe u naviku [:smijesi] Mene zanima postoje li leće u boji sa dioptrijom?
2015 01 17
Postoje leće u boji s dioptrijom.
2015 01 17
eto ja ih nosim priko 20g. i sve sta ti mogu rec je da nikako ne uzimas nista na svoju ruku. prvo obuka za stavljanje i vadenje. onda moras vidit podnosis li ih uopce. najbitnije ti je konzultirat se sa okulistom. LP
2015 01 17
i uzmi u obzir da su plave oci najosjetljivije oci.
2015 01 17
Hvala vam cure [:zaljubljen] Znači trebala bi u prvu optiku i raspitati se,na njuskalu me strah uzimati jer ima dosta prevara,ali ako znate nekog provjerenog prodavača bilo bi mi drago da mi preporucite! [:smijesi] Uzela bi mekane da,jer sam čula da su bolje. Htjela bih da izgledaju šta prirodnije [:sramezljiv] Koje boje vi nosite? I jel mi možete neku marku predložiti da nije jako skupa a da su dobre? [:sramezljiv]
2015 01 17
Postoje, cak je ista cijena kao i prozirne. Ja takve nosim.
2015 01 17
BAUSCH & LOMB ne znam kak se točno piše, ja nosim plave, na zelene oči, ispadnu mi bas prirodne, malo tirkizne.
2015 01 17
Prodajem leće u boji, sa i bez dioptrije (po narudžbi). Upit u inbox. [:smijesi]
2015 01 17
1 2