Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć...Kako izračunati...slanje poštom iz Kine

Jel netko zna kako mogu izračunati koliko točno bi koštalo slanje paketa (paketčine, ustvari [:hihot] ) preko obične kineske pošte za fizičku osobu iz Hong Konga ovamo?? [:place] Poznanica će ići tamo a želim naručiti neke stvari a ne mogu je tražiti da donosi pa bih da mi pošalje.. [:place] KAKO i GDJE izračunati slanje pošiljke kupljene u Kini i odaslane u Hrvatsku?? [:ljut] Helppp! Gdje se raspitati?? Dakle, ne pitam kako naručiti sa neke žnj stranice, nego kako da mi se pošalje mnogo predmeta iz Hong konga u Hrvatsku? [:place]
2015 01 17
Odes na travelchinaguide.com, tamo trazis international parcels, tabela je za manje pakete do 2kg, sad ne mogu detaljnije ali ako se ne snadjes, javi, budem na kompu pa cu ti moci linkove stavljat.
2015 01 17
A šalju li oni u Hrvatsku? Ako da, puuuuuno je jeftinije da i platiš nešto poštarine, nego da ti se šalje privatno. Preskupo je...
2015 01 17
Preračunala sam..dva kilograma je oko 170 kn, tako da se zaista ne isplati... rvadunec, a šalju i oni ovamo ali je tamo za lokalce identična medicinska roba oko tri četvrtine jeftinija... [:tuzan] Čisto zato što je made localy [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 17
Hm, eto nepravde... Često naručujem svašta iz Kine, pa mi je često besplatna poštarina. Da se iz nekog razluga odlučim na povrat robe, to bi me koštalo puno, puno više nego je uopće vrijednost robe...
2015 01 17
Dobar način za suspregnuti refunde. [:hihot] [:hihot]
2015 01 18
... [:kesi] da... Kada naručujem iz Kine, držim se pravila kao i burzovni mešetari; ne ulaži onoliko koliko nisi spreman izgubiti... [:smijesi]
2015 01 18
NR Kina stimulira izvoz i zato je često shipping besplatan, što naravno sa Hrvatskom nije slučaj. Tako kada šaljete preporučeno pismeno samo u drugi kvart uredno ćete platiti 12,50 kn! [:ljut]
2015 01 18