Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Nikad necu roditi zbog straha :(

Pozz.Imam 22 godine.Decko i ja smo razgovarali o tome,ali ja sam mu rekla da koliko sam cula da nikad nebi htjela roditi zbog prevelikog straha.Jos k tome sam i paničar veliki. Meni se zbog iskrivljene malo kraljeznice nece moci dat epiduralna to sam procitala da se nedaje onom ko ima malo ili skroz iskrivljenu kraljeznicu..Kako cu podnjet onda bol?Zanima me da li zaista to jako boli,da je nepodnosljivo? Da li se moze zakomplicirati sve,i kasnije sivanje dali boli itd.Molim odgovore dankešn [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 01 22
moj profać latinskog...stara garda bi rekao ovako...O tempora,o mores...o volovi,o magarci...
2015 01 22
kak se moze zakomplicirat nekuzim? sta ako se djetetu pupkovina oko vrata zamota a oni to ne vide?
2015 01 22
Neka me je rodila,to ne znaci da nesmijem pitati ono sto me zanima.
2015 01 22
Plati carski kod Podobnika kao i svaka selebriti puca
2015 01 22
Bok! Evo da se ja friška mama malo javim. Strah je opravdan. I ja sam tako mislila da necu moci izdrzati i moram ti reci iskreno da boli. Tko kaze da ne boli, svaka joj cast, ali kako su meni govorili, tako cu i ja tebi. Nije neizdrživo, sivanja se i ne sjecam jer sam bila pod dojmom zbog svoje male princeze. Nismo sve iste, to stoji i iskustva su razlicita. Moj ti je savjet da u trudnocu uđes sto zdravija i pozitivnija i bit ce sve ok. Sretno kad god se odlučiš! [:smijesi]
2015 01 22
@littleprincess - uzas ali ajde hvala bogu sve je dobro proslo. Ma cula sam da se odnose prema trudnicama a i kasnije ko prema stoki [:frustriran]
2015 01 22
@leptiric- ali meni je u glavi taj strah i ja nemam pojma kako cu 9 mj izdrazati bez straha :( briem da ce m isrce stat na porodu [:znoji]
2015 01 22
Milijarde zena su rodile bez epiduralne. Ja sam isto, bez epiduralne na drip jer sam dobila upalu posteljice. Bol ces podnijeti ko i svaka zena prije tebe. Da boli, boli. Ali koliko god boljelo vrijedi. Kasnije kad te ta mrvica pogleda postane ti svejedno jer znas da je vrijedilo svake sekunde. Epiziotomija ili ono kad te rezu skarama boli samo malo. Kad te sivaju ne boli jer ti daju injekciju. I uvjek uzimaj jacu polovicu sa sobom, puno ti pomogne cinjenica da nisi sama. Ja imam jedhu mrvicu za sad ali jedva cekam da se malo financijski ustabilimo pa da imam jos jedno. Djeca su divna. Sretno.
2015 01 22
Ma nemoj bit u strahu ja sam bez epiduralne eodila četvoro djece i to u najgorem rodilištu na svijetu,stoga glavu gore i bez straha [:poljubac]
2015 01 22
Evo poznanica he isla na carski kod Podobnika. 20 000 kn. I rodis kad i kako zelis, naravno ako se nista ne komplicira, ali naravno da si tamo pod kontrolom, sigurno vecom nego kod nas u bolnicama. Ja uvijek kazem da priroda da svakoj zeni da izdrzi onoliko koliko moze. Ja sam veliki panicar, bolove ne podnosim, mene boli kad me komarac upikne [:hihot] Pa sam izdrzala porod. Prvo dijete, rodila sam za tri sata. Tj tri sata sam bila u trudovima. Necu ti lagat, boli jako, ali se izdrzi, kad se beba rodi sva bol ode. Ne zaboravi se, bar ja nisam. I necu nikad zaboravit bolove i muke oporavka nakon epiziotomije. Al za dva tjedna sam bila ko nova. Al eto, izdrzi se, ja sam si stavila u glavu da moram to izdrzat i gotovo! I da, kod nas prije tri godine nije bilo mogucnosti epiduralne, ali vise nikad nebi isla rodit bez nje. Jedino naravno ako nebi bilo mogucnosti da mi je daju, iz nekog razloga.
2015 01 22
Dreamcloset, ja jos nisam rodila, no vjerujem da zene koje su to prosle imaju i pozitivna i negativna iskustva, no koliko citam prema tvojim reakcijama ti vidis samo negativna iskustva..
2015 01 22
Dreamcloset, da li je nužćno otvarati profil samo zbog pokretanja ovakve teme [:pospan] ? Ne bi me čudilo da se radi o istoj osobi koja je jučer pokrenula temu o mlađim ili starijim muškim partnerima , a prekjučer..... [:pospan] Ja sam čula da se na nekoj planeti zabranjen porod plavušama.
2015 01 22
a zanima me oni neznaju tamo tj nece znat kad cu ic radat da mi je kraljeznica malo iskrivjena,sta ako mi daju epiduralnu bez pitanja? il im moram rec da mi je unaprijed?
2015 01 22
Draga gitadevi, postoji forum : ZA BUDUCE MAME. Ovdje se otvaraju teme kakve god ko pozeli na tu foru. Ako ti sto nije jasno,odlepršaj molim te [:poljubac]
2015 01 22
1 2 3 4 5 ... 7