Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Zivot u Dubrovniku

Cure iz Dubrovnika i one koje su bile tamo, kakav je zivot tamo van sezone? Dobro znam da je dosta skupo, ali zanima me je li tako cijele godine ili samo u sezoni? Gdje ima nesto fino za pojesti i izici? Sto obavezno posjetiti? Nikad nisam bila a uskoro idem na dulji period pa me zanima:) Puno vam hvala
2015 01 23
Pa Dubrovnik je po cijenama isti kao u sezoni, jedina je razlika sto je zimi jako pust.. nocni zivot je blizu nule, dva nocna kluba (Revelin i Sky bar), ostali kafici u ulicama su vise za zagrijavanje za izlazak u ta dva kluba.. sto se tice jela i pica, ima dosta restorana, pizzerija, jedan japanski restoran (preporucujem, hrana je mljam i cijene su pristupacne).. od pizzerija preporucujem Tabasco i Mea Culpa.. a za restorane, iskreno ne znam koji su otvoreni sada... slobodno mozes pitati ako zelis malo detaljnije :)
2015 01 23
Skup. Predivan.
2015 01 23
Blago tebi. Tamo mi je presavršeno, obozavM ga Meni mjesto snova [:poljubac]
2015 01 23
A ja se jedva cekam maknut iz njega .. mentalitet mi nikako ne odgovara, malograđanstvo i zatvorenost, sa svima dobri, a protiv svih govore... jednostavno mi ne odgovara i nemam se namjeru jos puno zadrzavat ovdje.Dubrovnik je lijep za doci na odmor, putovanje...ali zivot u njemu je nesto sasvim drugo.
2015 01 23
steta, ne znas prave ljude tamo. [:tuzan] grad je nista bez njih.. a ima ih [:zaljubljen] ..inace, svaki grad je selo po pitanju malogradjanstine. nazalost nemos tome uteć, mos samo kupit dobre cepove za usi i povez za oci
2015 01 23
A vjerujem da je pusto kad nije sezona, tako je u vecini gradova na moru osim ovih vecih di su fakulteti i sl. Nina000 puno ti hvala na preporuci ici cu probati klopu cim dodjem tamo. Nemam nikoga u Du tako da ako koja zeli neka mi se javi pa da se upoznamo, bilo bi m drago bar nekoga upoznati za pocetak:) Prijavila bih se za staz kao fizioterapeut pa cekam da objave natjecaj. Ali svakako idem sljedeci mjesec.
2015 01 23
Cipelitza meni ni ne trebaju cepici za usi ni povez na ocima, uspijem odrzavati emocionalnu inteligenciju i ni malo me ne dira nista oko mene tako da ne vjerujem da ce tu biti problema. :)
2015 01 23
@Nina000, šta to nije svugdi u Hrvatskoj?! Poznati smo po tome... [:jezik]
2015 01 23
Nina000 slazem se totalno.iz iskustva.trogodisnjeg u komadu.i 10god.ljetovanja.i to je trebala ostat republika za sebe.
2015 01 23
mediji su malo napuhali cijelu stvar oko Dubrovnika i onda su ljudi skloni tome vjerovat. Naravno ima skupih mjesta ali isto tako pristupačnih kao u cijeloj hrv. Sve te predrasude se odnose najčešće u vezi Starog Grada i onda ljudi misle da je takav cijeli Dubrovnik. Da cijene su u Starom Gradu napuhane i neka su slažem se neka gosti troše, tko voli nek izvoli ali nemožete Stari Grad uspoređivat sa cijelim dbk jer on je samo jedan mali dio grada. U svakom gradu imate skuplja i povoljnija mjesta ovisno o njihovoj atrakciji pa tako i u nas a oni ljudi koji kratko vremena provedu kod nas su mi najbolji, pokupe svu pamet svijeta da sve znaju o gradu a nisu obišli ni 90% grada.
2015 01 23
Ja iskreno koliko god pokušavala bit objektivna neću bit jer volim svaki njegov kamen. Ljeti gužva,zimi pust...ljudi su manje više ko i svugdje...neki kvalitetni,neki malo manje. cijene po novinarima ispadaju ko da smo najskuplji grad na svijetu...mozda smo malo skuplji nego većina hrvatske ali da je prestrasno i nije. život u gradu je u skladu sa situacijom u dragoj nam državi. snadjes se jako brzo ne brini :)
2015 01 23
Hvala vam curke! Nadam se da bude dobro na kraju sve to..
2015 01 23
@malena, uživat ćeš; šetnje uz more i kafići sa stolovima na otvorenom, čist zrak, i čist grad..ljudi su onakvi kakav si ti prema njima, to nije vezano za podneblje, netko se snađe svugdje, a netko je stranac i u svom domu..slažem se za pizzeriu Tabasco, a preporučila bih ti malu šarmantnu spagetteriu u Starom gradu-Toni, ugodan ambijent i ukusna hrana, svakako uspon žičarom na brdo Srđ odakle se pruža predivan pogled, a i divno je gore popiti kavu ili nešto prezalogajiti. Shopping je nikakav ali ako si naučila na Internet trgovine ni to nije problem[:smijesi] Grad je malen i brzo ćeš sve svladati, želim ti ugodan boravak!
2015 01 23
@Besandra puno ti hvala!! Svakako cu posjetiti sve sto si mi navela, skromna sam i zbilja mi sad nista ne treba sto se tice shoppinga a tu su i moje krpice pa cu prezivjeti :) Nadam se da ce sve to na kraju ispasti dobro, nikad nisam isla tako negdje sama di ne znam nikoga, ali vjerujem da cu se snaci... [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 23
1 2