Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Valentinovo /

Preporuke za kakav dobar restoran u Zg?

Dakle preporuke za dobar restoran u koji bi mogli na klopicu za Valentinovo, a da nije papreno skup?
2015 01 29
Canzona Švearova ulica kod Križanićeve,super hrana,super osoblje,prostor fenomenalan,intimno i slatko,hrana vrh i cijene ok [:zaljubljen] volim tamo doći [:sramezljiv]
2015 01 29
SOFRA, green gold. Najljepse uredena, hrana i atmosfera mrak!
2015 01 29
Lari & Penati skupo. Sofra much better. [:smijesi]
2015 01 29
u sofri sam bila, čak mi je bolji restoran sevdah, intimnije je i još finija klopa tako da možda i tamo odemo, lari i Penati su mi bili blizu bivšeg posla, vidiš dobro si me podsjetila, otkako nisam u centru grada totalno sam zanemarila te kul restorančiće. bila sam blizu Križanićeve u jednom mini restoranu, tipa talijanska klopa, jako fino, i na taj sam zaboravila, pa hvala cure, super ste me sjetile, ispare čovjeku tako neke lokacije s vremenom kad dobiješ dijete i prestaneš ić po restoranima, osim onim koji imaju dječiji park u sklopu [:hihot] [:smije]
2015 01 29
sofra mi uopće nije intimna,baš je za društvo, preko dana da,ali navečer nikako.
2015 01 29
nije ni meni intimna uopće, nikako mi nije solo za par, zato kaže da mi je Sevdah puno bolji, manji je i imaju bosansku sobu i tako, ali opet bih i tamo otišla s društvom, restorani sa živom muzikom su mi općenito za otići sa frendicama ili društvom nekim
2015 01 29
Sofra u Green Goldu, Fianona na Laništu, Nokturno kod Tkalče... :)
2015 01 29
nisam bila..gdje je sevdah? ma da,za društvo apsolutno, jednom je jedan par bio,a okolo svi divlji,oni uštogljeni jadni, gledaju šta ih je snašlo,od muzike i galame pričat ne možeš [:kesi]
2015 01 29
to ti je skroz na zapadnom dijelu grada, blizu podsusedskog mosta, nakon Sofre mi je bio baš pravo iznenađenje, klopa je vrh, muzika, prostor, ma sve. Nokturno mi je isto simpa, malo je gužvovit pa stalno imam osjećaj da moram što prije pojesti i osloboditi stol kad sam tamo jer stalno netko čeka u redu [:smije] [:kesi]
2015 01 29
e to ti je taj mali restorančić kraj Križanićeve...moje preporuke...stvarno je super...ponekad svratim na tjesteninu sa tartufima jer živim ulica do...mljac
2015 01 29
Za mene je NOKTURNO u Tkalči zakon- tako jeftino u odnosu na druge i činjenicu da je u samom centru, a odlična hrana i neloš izbor. Brojni su se ugodno iznenadili kad vide cijene... Po pitanju ambijenta bi se dalo napredovat, ali velika je cirkulacija ljudi pa nisu išli na to.
2015 01 29
Zinfandel restoran - hotel Esplanade - meni je on second to none. Skup ali s razlogom. Savršena hrana i usluga ali ja sam ambijentalni tip pa me taj spoj povijesnog, tradicionalnog i urbanog oduševljava.
2015 01 29
Nokturno mi je očaj,gledaš drugima u tanjur doslovce,skučeno za poludit, a ogromno u biti..cijene su im ok,ali porcije bi po meni mogle biti veće tako da su cijene s razlogom takve.
2015 01 29
isto kao Stara sava, klopa vrhunska,cijene ok,ali ambijent 0 bodova,lampice božićne koje im cijelu godinu vise sa stropa,stolice iz 90-ih,wc ćućavac,pre očajno,smrad wc-a, tako da nije samo hrana važna,važno je sve ako već plaćaš.
2015 01 29
1 2