Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

homeopatija-iskustva

Drage moje ako tko imam kakvo iskustvo sa tom metodom liječenja,molim vas javite se i napišite svoje iskustvo.Ja sam krenula sa liječenjem prošle godine,tretman koji sam dobila se pokazao jako dobar,pomoglo mi je 100 puta više nego naši liječnici i sve silne pretrage koje sam prošla. Ali zanima me da li je to nešto sa čim se zaista može izliječiti,ili se mora konstantno uzimati terapija...ja sam inače veliki skeptik,a ovo mi je ostala zadnja slamka da riješim svoje zdravstvene probleme.Terapeut ili kako već da nazovem tu osobu koja me liječi [:sokiran] ,garantira izlječenje,ali treba vremena...nije da sumnjam u te pripravke,jer su se pokazali i više nego odlični,nego sumnja u iskrenost ljudi,a i ta metoda je kod nas još uvijek nepoznanica,pa se ne želim nadati i slijepo vjerovati,jer godinama se nečemu nadam i uvijek ispadne ćorak.
2015 02 03
meni isto lijecnici nisu pomogli, pomogla mi je bioenergija, al u nicemu nema neke garancije....nekome pomogne nesto.....sama kazes da ti je puno bolje, pa nastavi ako se osjecas dobro [:smijesi]
2015 02 03
Moje curice kad su krenule u vrtič kašljale neprekidno. Pedijatrica više nije znala što bi. Testirali na alergije, predložili vaditi krajnike. Spavali nismo noćima. Muž na preporuku uzeo broj od jedne homeopatkinje, koja je i dr. Klasične medicine. Otišli, dobili kapi i nakon prvog uzimanja par kapljica toga nečega, kašalj nestao. Dijete spavalo cijelu noć. Nevjerojatno. Moram napomenuti da ni suprug ni ja nismo puno u to vjerovali, ali ono, ajmo probat i to. Uglavnom, bilo je za nepovjerovati. Uzimale su te pripravke tu zimu i onda smo sljedeće zime opet išli k njoj i tada je kašalj skroz nestao.
2015 02 03
Pa, nije to baš takva nepoznanica [:kesi] . Mislim - moja se obitelj liječi na taj način petnaestak godina, mnogi naši prijatelji također i potpuno smo zadovoljni. naravno da je silno bitno kome se daš u ruke, kao i u svemu ostalom (uzgred - ne terapeut, nego homeopatski liječnik). Mi smo kod dr Envera Beriše (proguglati ;) ), koji je također i liječnik oficijelne medicine.
2015 02 03
Bila sam i na liječenju bioenergijom, riješio mi je probleme sa sinusima i neizdržljivom glavoboljom,a sinu je smanjio dioptriju i riješio strabizam....Digla sam ruke od naše medicine,jer prvenstveno liječnici uope ne mare za nas....smatram da postoje i ljekovi i metode za liječenje,koji su sigurno uspiješni,ali njima se neda toliko vremena trošiti na nas...zato sam se okrenula ovoj metodi,ali ipak još puno toga je nepoznanica...samo se ne želim nadati pa da opet ostanem razočarana,jer već sam korak od depresije zbog praznih obećanja i tegoba.
2015 02 03
Kod nas je to još uvijek tema kao i o vanzemaljcima...koga god pitaš...nikada čuli za to...tako da nemam baš nekih info. o tome da li se tko kad izliječio od nečega sa tim.
2015 02 03
Možda živiš u takvom okruženju ili se družiš s takvim ljudima pa ti se čini da je to nepoznanica [:sokiran] - tamo gdje ja živim već više od 15 godina postoji nekoliko ambulanti Homeopatske medicine i dosta se ljudi tako liječi. U našim apotekama se već godinama mogu kupiti homeopatski pripravci. Tako da.... Moja je sestra na taj način u krtkom periodu trajno izliječila kronične upale bubrega; imamo prijatelje koji su izliječeni od problema s tlakom, štitnjačom, kroničnim upalama sinusa, žešćim kožnim oboljenjima, moja mama od cistitisa...
2015 02 03
sama kazes da ti je bolje, pa mozda da vise razmisljas o tome kako ti je sada bolje nego prije. nego da razmisljas sta ce biti za par mjeseci.....kazem ti to, jer sam i sama bila ocajna, vec razmisljala o smrti...
2015 02 03
gitadevi može li se izliječiti štitnjača? Zna li itko kako bi se mogla izliječiti hipotireoza ovim načinom?
2015 02 03
O homeopatiji ovi koji su koristili oko mene ne mogu pričati jer su pokojni, fitoterapija je opet nešto drugo i to vjerujem da može ublažiti tegobe i moderna medicina ju koristi i ima mnogih dokaza da pomaže, dok se za homeopatiju ne može reći da postoje dokazi.
2015 02 03
gitadevi...hvala ti na info. [:poljubac] ...i ja sama dok nisam na preporuku prijetelja krenula homeopatu,nisam čula za to ....moja sredina je mala i u mom mijestu nema homeopata nego idem u drugi grad...i ništa to nije teško niti neki problem,kao ni novci,naplaćala sam se ja i puno više za silne preglede i pretrage u našem zdravstvu...samo neki mali tračak nade,da se ipak može nešto riješiti.
2015 02 03
Pa da, čovjek nekada naprosto mora izaći iz svog uobičajenog okruženja... Puno sreće želim [:zaljubljen] !
2015 02 03
pocuclaj cedevitu,pozitivno razmišljaj i isti je učinak samo što ti neki šarlatan neće dignut lovu za vilinski prah koji lječi sve [:smije]
2015 02 03
comestai,e sad me dotuče [:smije] [:hihot] [:place] ...ovi koji su je koristili su pokojni [:boji] [:boji] ... [:sokiran]
2015 02 03
svi koji su koristili homeopatiju smo su morali vrlo brzo lječniku popravljat nanesenu štetu raznim kapljicama i kapsulicama nepoznatog podrijetla,sve je stavar u stavu i glavi
2015 02 03
1 2 3 4