Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

frizerski salon u Osijeku :)

trebam se šišati,ali me strah...unazad desetak puta niti jedna frizerka me nije dobro ošišala [:ljut],pa vas molim da mi preporučite neku frizerku koja stvarno dobro šiša i koja nije preskupa(pošto imam kratku kosu) jer ako me opet netko unakazi ja ću se ošišat sama mašinicom [:smije] [:smije] [:sokiran]
2015 02 04
Ja sam bila zadovoljna jedino sa Matrixom na početku Strossmayerove. Tamo su starije i iskusnije frizerke i jedino su me one dobro obojale i predivno ošišale. Nikad mi više nitko nije znao stanjiti kosu kao što su one. Matrix na Šetaču ni da ti besplatno nude usluge nemoj ići. Tamo rade umišljene balavice koje su tek na praksu došle.
2015 02 04
ma znam za taj kod šetaća,tu sam jednom bila i nikad više,jako su bezobrazne,a kad uđeš u salon pogledaju te kao ono šta si došla [:boji] mislim da sam davno bila u strosiki u matrixu pa sam valjda potrefila neku nadrndanu pa me takoder unistila [:frustriran] sad jadna imam sto duzina na glavi i nelicim ninasto [:place]
2015 02 04
E onda ti više ne mogu pomoći jer ja nisam bila previše zadovoljna sa frizerkama u Os. Tamo sam studirala ,ali sam nakon par razočaranja vratila se svojoj frizerki u Brodu. Jedino mi je ta žena u tom Matrixu bila ok, ali to je to.
2015 02 04
Joj,ma hvala ti,mozda i odem tamo,ma stvarno u koji god salon sam usla su koma ili ja naletim uvijek na neke nadrndane [:hihot]
2015 02 04
nikako ne ici u onaj salon u avenue mall! glupaca mi nije odrezala vrhove "do kraja" ....cim sam sjela u auto shvatila sam da su i dalje ispucani... kasnije mi je kolegica rekla da to rade 80 posto frizera...kao odrade nešto polovicno zato da joj što prije dođeš pa da još para izvuce..... a to stanjivanje vrhova sam platila 60 kn
2015 02 04
jaooo,da to nije kratko osisana kricavo crvena zenska?katastrofa,nije mi jasno zasto idu za frizerke ako im se to neda,nezele i neznam ni ja sta radit..ja sam sisanje masinicom u frizerskom mary prosle god platila 90 kn i to bez pranja kose,jos ja budala platila,a ošišala me..da kažem bolje oštrigala ko ovcu [:frustriran]
2015 02 04
ajme zar ti nisu malo skupi ili mi se čini [:sokiran]
2015 02 04
ma nek koštaju boga oca samo da ne hodam okolo ko idiot.... nerviram se oko te kose vec dosta dugo! obilazim salone po Osijeku i "križam" ... dosta mi je
2015 02 04
Frizerski salon u blok centru, ne mogu se sjetiti imena, ali odi tamo i naruči se kod Dari(j)a, dečko je presimpatičan i savršeno ošiša. [:zaljubljen]
2015 02 04
ima navodno jedan dobar salon Chich kod stadiona u Divaltovoj...jednoj curi su radili i flame savršeno...pa probaj googlat...
2015 02 04
e da i u Vukovarskoj,šiša muško...
2015 02 04
Suncana 18,frizerski massai,lik savrseno sisa,cijene pristupacne,imas I na fb stranicu pa proguglaj
2015 02 04
Frizerski salon Ekika u Zadarskoj ulici (ugao zadarske i Ružine) gospođa Eva Zjakić odlična frizerka, jako dobro šiša, nekada je radila u Hotelu Osijek
2015 02 04
vauu,hvala vam,nadam se da cu nakon šišanja izaći sretna iz frizerskog salona [:smije] [:smije]
2015 02 04
1 2