Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Valentinovo /

Što kupiti dečku za valentinovo??

Pozdrav djevojke, dakle imam problemčić. Bliži se valentinovo i ja stvarno ne znam što kupiti dečku, a on je tako dobar u tim stvarima, uvijek smisli nešto savršeno. Do sada sam mu kupila već hrpu toga, od vestica,košulja, remena za sat, remena za hlače, kapa,šeširića, i još hrpu takvih nekakvih stvari, ugl. sve što sam skužila da želi,no sad imam veliku blokadu i stvarno ne znam. Mislila sam probati s nekim donjim rubljem za sebe naravno i s ljubavnim kuponima, no opet bih mu željela kupiti još nešto uz to. Molim vas preporučite nešto, hvala vam! [:zaljubljen]
2015 02 05
kupila si mu i novcanik cimi! [:smije]
2015 02 05
Po meni je parfem uvijek dobar izbor za nekoga koga dobro poznaješ odnosno znaš kakve mirise voli,s tim definitivno nećeš pogriješiti [:poljubac]
2015 02 05
da, al on je jako izbirljiv u vezi toga, i za onaj koji on hoce bi morala iskeširati 800kn, a trenutno to baš i nisam u mogučnosti... ma dobro Lindo ima još toga, al ko će se više sjetiti, al novčanik je bio pun pogodak [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 05
Škicnite kod mene parfeme, popis šaljem u inbox [:zaljubljen]
2015 02 05
Plati sebi i njemu vikend negdje, imas preko kolektive i crnog jajeta puno. To je super! Naravno ako mislis da bi mu se svidjelo [:smijesi]
2015 02 05
I sama si predložila najbolju ideju [:sramezljiv]
2015 02 05
vicki, al bojim se da to nije dovoljno samo to dvoje, ne znam, jel za prošli sam mu kupila hilfingerov novčanik, pa mi je ovo nekako sitnica naspram toga [:sramezljiv]
2015 02 05
Možeš uplatiti negdje masažu za vas dvoje [:zaljubljen]
2015 02 05
Mozda da mu sad uzmes neki brijaci aparat,to muskarcima dobro dođe...
2015 02 05
ja ne znam sta da kupim, 14 valentinovo,15 mu rodendan, 16 meni rodendan. parfeme,majice nemogu vise kupit. a i jako je izbirljiv, ne pije,ne voli putovat [:pospan] 2 poklona moram kupit za tjedan dana a ne znam sta [:frustriran] [:place]
2015 02 05
a kad to ima-.- a za masaže ne znam ni di u Varaždinu ima, još nisam upoznala skroz grad [:sramezljiv]
2015 02 05