Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Valentinovo /

Sezonski rad u Lidlu

Curke, jel koja od vas radila sezonu u Lidlu? kako vam je bilo? htjela bi se prijaviti a čitam po forumima da su uvjeti katastrofalni.. pa ako koja ima bilo kakvu informaciju, bila bi zahvalna [:poljubac]
2015 02 05
Ne brini se, pitanje je hoces li i upast uopce tako da [:pospan] prijavi se slobodno [:smije] Ako nemas vezu tesko ces dalje od razgovora doci.. ako i do tamo.. [:vrti]
2015 02 05
Poslala pa kud puklo da puklo haha
2015 02 05
Samo napomena da ti oni ne osiguravaju smjestaj..
2015 02 05
Rad je rad, tesko da su igdje uvjeti idealni. Ko radi ne boji se gladi. Pitanje je uopce dal tebi treba posao, jer ako ti triba onda ne biras nego radis di bilo i molis Boga samo da te prime.. i dobijes placu naravno . [:smijesi]
2015 02 05
Spavat cu u parku na klupi [:hihot]
2015 02 05
Želim ti svu sreću, ali bez štele ne vjerujem da će ti upalit....
2015 02 05
Ja sam isla proslu god na razg, od nas 20 primljene dvije. Naravno da veza radi svoje! [:place] [:vrti] Poslala sam neki dan opet!
2015 02 05
E a gdje bi išla?
2015 02 05
Hvala Nicolinna [:zaljubljen] pa bez veze danas zbilja nema nista, zalosno... poslala sam i poslat cu opet ako treba haha..zato i imaju tamo u linku za prijavu nesto imamo li poznanika/rodbinu u lidlu
2015 02 05
Istra
2015 02 05
Nedavno je prijateljica radila tjedan dana u Lidlu (toliko je bilo potrebno) preko studentskog servisa. Za tih tjedan dana je dobila dobar iznos i jedina prituzba na tezinu posla je sto su svi na normi i nema "zastoja". Ostalo nije imala prituzbe. Jedino jos mogu napisat ono sto je mene zasadsmetalo: oglas nije bio objavljen [:vrti] sad i studentima trebaju veze za posao [:frustriran]
2015 02 05
Država nam je u ogromnoj banani, ne možeš ni wc ići čistiti bez štele
2015 02 05
Pa da, i tamo kad dodjes na razg popunis papir di te isto pitaju jel ti neko radi kod njih i onda te jos jednom pitaju kad pricas s njima.. ma [:znoji] [:ljut]
2015 02 05
haha prekomično bi da bi bilo tragično [:place] [:smije] očito sam džabe tipkala tamo [:frustriran]
2015 02 05
1 2 3