Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dojam o VIP članstvu

Evo, mislim da je prošlo mjesec dana od kada se uvelo VIP članstvo. Zanima me dal vam je to primopoglo u prodaji? Kakvi su dojmovi nakon mjesec dana? Jeste li imale više upita nego inače? Hoćete li produžiti? Čini mi se da su takvi članovi zanimljiviji na forumu, barem mene ta krunica nekako navlači da uđem na profil [:hihot]
2015 02 08
mene uopće ne privlače krunice na glavama [:smijesi] ja sam za siromašni puk,bez kruna
2015 02 08
Ne, imam manje upita. Odričem se krune... zapravo, odoh na vrata otkupljivačima zlata hehe
2015 02 08
Što se tiče same prodaje,isto kao i bez krune. [:tuzan]
2015 02 08
Da, ovo za slaganje vlastitog ormara bi trebalo biti besplatno. Promocije je u redu naplatiti ako netko želi- ali inače, nije nešto.
2015 02 08
mislim da je ovo sa kategorijama trebalo biti besplatno, ali dobro, što je tu je. kod vip članstva me privlači statistika. ali opet statistika ne utječe na prodaju. ili se nekome sviđa neka stvar pa kupi, ili je samo gleda [:smijesi] prvih 2 dana sam baš htjela uzeti to vip članstvno, ali sam ipak odustala [:hihot] ja sam čak imala 4 prodaje sada u siječnju, bez te krunice, tako da mislim da sve ovisi o tome što se nalazi u ormaru, da tu nikakva kruna neće pomoći ako se nekome nešto ne sviđa
2015 02 08
jel je neka probala sa promoviranim artiklima?
2015 02 08
Ja isto probala,ali sam se odrekla krune sada [:smije] Prodaja stala dok sam imala krunu,a sad krenula odjednom ...Inače,kao što ste već napisale smatram da bi bilo u redu da su kategorije besplatne [:smijesi]
2015 02 08
Ma ja sam vise radi sebe, svida mi se kada je organizirano po kategorijama, a i bas sam dodala tad bila novih artikala. A da sto pomaze prodaji, ne [:hihot] cak sam snizila u duplo dost toga, pa nista [:tuzan]
2015 02 08
dok god kategorije nisu besplatne ne odričem se svoje tijare [:smije] [:smije] jbg imam preko 400 predmeta pa je ovako ipak lakše za snalaženje...prodaja je ista, ali mislim da mi se malo povećao broj upita i svakako broj ljudi koji me prati....iako bi ja radije da i prodaja ubrza [:hihot] [:hihot]
2015 02 08
da, kod tebe sam baš vidjela da imaš previše artikala [:smijesi] ali nekome tko ima tipa 30 artikala se baš i ne isplati to uzimati, jedno ako želi imati uvod u statistiku (btw.mislim da su proradili pogledi)
2015 02 08
aloooo!!! kako to misliš imam previše artikala??? [:smije] [:smije] pa samo sam temeljito sve ormare napokon pregledala [:hihot] [:hihot]
2015 02 08
Što se tiče same krunice, ništa mi ne znači kad u ulozi kupca švrljam okolo u potrazi za nečim konkretnim, čak i kad surfam bez smisla ne znači mi puno to sortiranje... Više mi znače uredni ormari, dobro poslikane stvari i dobro opisani artikli, ono što mi je bilo bitno i prije ovih noviteta [:smijesi] Kad se radi o mom profilu, razveseljava me ta slikica, složenost, statistika mi daje uvid u to kaj se zbiva... Bolje se osjećam [:zaljubljen] Po prirodi sam takva da volim imati sve cak-cak-cak (tak to zove moj muž) po crti, pa sam valjda i ovdje takva [:hihot] Noviteti su mi dakle super, iako se i ja slažem da je sve to moglo i bez naplate. Promocije su druga stvar - platiš, imaš ekstra pogodnost i priliku - dvaput sam promovirala artikl, jednom je bilo pun pogodak, drugi put apsolutno nikakve koristi. Eto... [:sramezljiv]
2015 02 08
[:place] [:place] [:smije] [:smije] pretrpaniormar, mislim da ti je jedino rješenje prodati ovo pa za mjesec dana staviti novih 400 artikala [:smije] moraš malo mijenjati kolekciju [:hihot]
2015 02 08
[:place] [:place] [:smije] [:smije] e da su mi sada svi oni što su podatke uzeli i nikad se ne javili - to bi barem trećinu riješilo [:hihot]
2015 02 08
1 2