Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dojam o VIP članstvu

@pia - slažem se [:smijesi] osjećaj složenosti i preglednosti virtualnog ormara mi daje osjećej smirenja [:hihot] a na statistiku sam se navukla već prvi tjedan [:hihot]
2015 02 08
Sve slicno kao i @PiaSparkle, kad npr kao kupac trazim nesto onda idem na dosta konkretne stvari, ali ako nadem da netko ima recimo par fora haljina (a trazim haljine) onda i pogledam kakve jos ima i super mi je ako prodavac ima kategorije da nemoram listati hrpu stranica, znaci brze dodem do informacije. Ja isto volim kako profil sada izgleda, ljepse i urednije mi izgleda ovako poslozeno (erm lagani ocd..), a i volim skicnuti statistiku. [:zaljubljen] Prodaja mi je manje vise ista, ali mislim da imam vise pogleda i omiljenih. [:smijesi] Bilo bi super da je sve ovo besplatno ali sto je tu je, ja cu si za sada ostaviti vip clanstvo. [:smijesi]
2015 02 08
ako nesto prodam napokon, mozda si ponovo uplatim vip, ali inace ne [:smije] [:hihot] [:hihot]
2015 02 08
uopce ne razmisljamo o vip u, prodaja ide super, nije nam potrebna [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 08
curice, sa ili bez krune, želim vam laku noć [:poljubac] ne mogu više držat oči otvorene [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 02 08
Ja kada odlucim nesto kupiti uopce ne gledam sto stoji pokraj nicka,sta se mene tice moze biti i shit(da se ne izrazavam) bitne su mi povratne!
2015 02 08
Nisam i još ga ne planiram uzeti, a s aspekta nekoga takvog, ja uopće i vrlo rijetko primjetim kad sam na nekom takvom profilu.
2015 02 08
Meni je pomoglo u prodaji. Nikako mi nije islo 12,1mj i cim sam to slozila od onda samo prodajem. Stavila sam dva artikla na onu opciju za promoviranje i prodani su isti dan! Super je i koristit cu to i dalje
2015 02 08
meni je bas to isteklo neki dan i trenutno ne planiram produzivati clanstvo! fora su mi statistike i to, ali nije mi povecalo prodaju, stovise kao da ju je i smanjilo [:hihot]
2015 02 08
ja sam aktivirala tj kupila vip uslugu, i potrosila novce hahah, ali usluga mi nije aktivirana koliko vidim.. i kad odem u postavke pise mi da trebam kupiti ponovo.. ne razumijem zasto se nije aktiviralo? zna li netko ://
2017 09 17
1 2