Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Dobar recept za kremastu tortu? :)

Moze cokoladna,kremasta,vocna :) [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 02 09
Napraviš smeđi biskvit za torte(neki osnovni recept),podijeliš na 2 djela.Napraviš pudding 2u1 vanilija.(2 pudinga na 1 količinu mlijeka).kad se malo prohladi dodaš 2 kisele vrhnje I dobro izmješaš. Meni je super jer ne ide margarin . možeš napraviti I biskvit od bjelanjaka .stučeš bjelanjke sa šećerom ,dodašš malo pr.za pecivo ,staviš tostirane bademe na papir za pečenje ,preliješ bjelanjkima I pečeš 10 min.(2 pudinga na 1 količinu mlijeka).kad se malo prohladi dodaš 2 kisele vrhnje I dobro izmješaš. Meni je super jer ne ide margarin .Slažeš smeđi biskvit,bjela krema pa bijeli biskvit(bademi na dno)pa bijela krema pa smeđi biskit.i preliješ sve čokoladom.Isto tako ja u sezoni dodam jagode,maline,,
2015 02 09
kiselo vrhnje i puding = krema [:sokiran] nekako mi se doima sve vodnjikavo, nema ništa da je stisne, iako pozdravljam bez margarina i masla, al mi nekako zvuči nepouzdano
2015 02 09
Monte torta!
2015 02 09
Vjeruj mi I ja mislila isto to mi frendica dala recept ( a ona je maher za torte)mislim da imam sliku opa ju postam,to smo nećakinja I ja radile mojoj mami za rođendan [:smijesi]
2015 02 09
aj, super, baš ću probat [:zaljubljen]
2015 02 09
pliz nađi recept pa mi ga detaljno pošalješ, jer mi je ovo što si napisala konfuzno
2015 02 09
jer kad staviš u topli,a možeš I u vrući pudding pude ful kremasto,a vrhnja se ne osjeti,ja sam radila sa 1 no frendica radi s 2 ovo bijelo je pudding krema vrhnjom [slika:dd4429bb-2bf4-45a1-ae47-a4685db475c0]
2015 02 09
ajd pošaljem ti
2015 02 09
super, hvala! kreme sa maslom i margarinom su pase,ali najbolje i najčvršće, ne 'raspišaju' se, postojane su i super za ukrašavanje meni je zakon bomba i super je jednostavna,, ali ide maslo, ali je jednostavna i svi je vole, ali kalorična aaaaa, jedna feta drži te cili dan [:kesi]
2015 02 09
Hvala puno cure [:poljubac]
2015 02 10
ja sam ovu monte tortu pravila vec par puta i nama je odična.... [:smijesi] svakako ju probajte ...
2015 02 13
triolada!
2015 02 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija