Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kućni ljubimci?

Bok :) Ima li tko iskustva; pas maltezer u zadnje vrijeme se ceska i jako su mu upaljeni testisi. . Jeo je već tjedan dana pedigre junior pa da nije možda od te hrane jer sam čula da ipak nije nešto za preporučiti? Hvala :)
2015 02 17
Ozbiljno?? ja imam njemačku ovčarku tjedan dana, kupila junior i eto je danas na vađenju krvi, krvava stolica...ajmeeeeee [:frustriran] [:vrti] [:frustriran]
2015 02 17
kupujte Hills hranu nećete pogriješiti
2015 02 17
pedigre je junk food...ko da mi jedemo svaki dan u mcdreku maltezerića ipak kod veterinara...
2015 02 17
Pa ako su crveni i natečeni svakako bi trebali vetu :) Hrana može izazvati alergiju i kako lalalaland1 kaže, Pedigre je stvarno loša hrana, nekvalitetna.
2015 02 17
nemojte pedigre davati nikakoo... moj samojed, tj. samojedica jede NUTRIVIET ultra premium hrana i super je [:smijesi] osim toga, super je acana ( bar nama) a ako ima probelma sa stolicom damo joj royal canin sensitivity i odmah se popravi stolica pa probajte i s tim ( ta hrana je samo u slučaju loše stolice)... [:smijesi]
2015 02 17
I moj je na Nutrivetu :)
2015 02 17
Jede Hills suhu hranu ok je ;) Probali dati junior mokru u zeleu i odmah problemi sa ceskanjem. .nervozan je i ne spava nista
2015 02 17
[:sokiran] moj pas ne zeli nista osim pedigrea
2015 02 17
Mom mačiću su isto bili upaljeni testisi i krvava stolica (užasno smrdljiva i polutekuća). Riješili smo tako da smo mu odrezali jaja nakon 100 pretraga koje nisu dale rezultata. Odmah mu se stanje popravilo.
2015 02 17
kao što su napisali, vjerujem da je onda riječ o alergiji, no da biste bili sigurni bilo bi dobro odvesti ga na pregled i izvaditi krv na analizu tako ćete sigurno znati o čemu je riječ [:zaljubljen]
2015 02 17
Koja je cijena kastracije?
2015 02 17
Ovisi o kilaži psa, za maltezera bi ti došla otprilike od 500 do 600 kn. Testisi mu sigurno nisu otečeni od nikakve hrane. Da je alergičan na hranu češao bi se po tijelu i otpadala bi mu dlaka. Najvjerovatnije je neka upala ili se ozlijedio (lupio). Probaj sa hladnim oblozima pa ga odvezi veterinaru kada stigneš. On će ti odmah izvagat psa i reć proceduru. Vjerovatno ćeš prvo dobit terapiju antibiotika za njega pa se dogovori za kastraciju.
2015 02 17
MOLIM VAS POMOĆ Imam psa, mješanac, inače veseo i živahan, no jučer od ujutro samo leži, neće jesti, jedva i hoda, "depresivan je". Sinoć je bio veterinar i rekao je da je vjerovatno piroplazmoza i dao mu je 3 inekcije, nije rekao za šta, ali nije za pirosplamozu. I danas ujutro bio je veseo, živahan kao i inače. Nakon jela opet je legao. Malo kasnije, oko 12h, dosao je veterinar i dao mu je inekciju za pirosplamozu, no on i dalje cijeli dan leži, ustane se malo da popije vode i to je to. Hranila sam i jeo je, nije htio sam nego iz ruke. Pa me zanima da li je takvo ponašanje uobičajeno nakon dobivanja lijeka. Hvala i lijep pozdrav
2016 03 24
da li se tko susreoo s tim?
2016 03 24