Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Epiduralna da ili ne? Zasto da ,zasto ne?

Hvala ti millt2 I daj mi reci kad se tiska, kad dijetetova glava bude vec pri otvoru dolje,a nemoze izac van,jer ga npr nemogu odma stisnut van. Jel ima zraka il se moze zagusiti?? [:boji]
2015 02 18
mah, kada sam rekla da me štrecnulo nešto. Uopće me nisu doživjele, slučajno sam se pokakila.....pa se sestra izderala. Dali mi ono za ćišcenje, klizmu...nisam uspjela pozvoniti. E a jedna je bljuvala, mi smo sestrama to rekle. Ove su rekle da je to normalno, nisu je doživile dok se nije skljokala i završila na carskom s blizancima i to u 7 mj
2015 02 18
nisam baš čula lijepa iskustva sa tim...sve koje su ju dobile,nije nešto pretjerano ublažilo bol,a poslije je bilo još gore od bolova...ja sam rodila bez toga i nikada mi nije palo na pamet da ju zatražim...pvi porod 10h na stolu,drugi me spičili na drip...kad se nisam razletila,beba se zaglavila....ma živi užas [:frustriran] ...majka priroda zna šta radi [:smijesi]
2015 02 18
ma neće se ugušiti! potrudit će se ekipa da istisne bebu kad je već dolje, ako ti baš ne možeš. zalegne ti doktorica/dokktor na trbuh i da vidiš [:smije] i meni su tako kod jednog poroda [:smije]
2015 02 18
Moja frendica je uzela epiduralnu i rodila bez bolova. Sve ok proslo, nikakve probleme nije imala. a ja sam umirala od bolova, tj trudova. Izdrzala sam, al kad pomislim da opet idem rodit bez epiduralne i opet prozivit tu bol, neznam, razmisljam si ipak riskirat epiduralnu. Nisam cula da je netko imao posljedice.
2015 02 18
Martina98@ aha ajoj MILLT2@ Sta smiju tiskati trbuh tako? Jel to boli?Nemoze ostetiti bebu?
2015 02 18
Dreamcloset, ja nisam uzela epiduralnu pa mi je doktor svejedno naskocio na trbuh da beba izadje. Jer vj nisam mogla sama. Od bolova sam pocela gubit snagu i pocela sam gubit svijest. Pa mi je pomogao. Ne boli. mozda sam ja pekmez, al iskreno kazem.
2015 02 18
lakše mi je bilo izdržati 10h normalnih trudova nego 15min pomoću dripa....i to te još ni ne pitaju da li želiš..samo te prikopčaju i čekaj....da sam mogla zadavila bi ih isti tren [:ljut]
2015 02 18
Meni su trbuh stiskali.... Nisu sve sestre zločeste, ali ima ih. Bile neke dobre. jedna je pitala kada če jest, a sestra da mora smrsaviti.ma uzas.
2015 02 18
cemu drip sluzi? Jel to oni bez naseg dopustenja rade?
2015 02 18
tiskaju iza bebe, u gornjem dijelu, a beba je već dolje. i osobno ja to nisam uopće osjetila. samo mi je to bilo nešto novo pa sam se čudila što sad to? [:sokiran] [:smije] meni je u svoj onoj agoniji to bilo smiješno, zateklo me eto... [:smije]
2015 02 18
ja sam bila na dripu tj. vješticji trudovi
2015 02 18
drip.. ako ti trudovi nisu dosta jaki time ih pojačaju ..ili da ubrzaju stvar...
2015 02 18
drip služi za brži porod...potiče jače i brže trudove
2015 02 18
da si oni skrate posao [:frustriran]
2015 02 18