Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Jooooj nikad se ne budem udala :-P

Kakva sam u kuhinji nikada ne ne budem udala [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Šalim se malo [:kesi] Voljela bih razveseliti svoj razred. Imam 23 učenika i voljela bih im napraviti mafine. Al ne neke obične već onak da im budu zanimljivi. Našla sam na brzinu nekoliko prijedloga kako bi voljela da to izgleda pa evo slika [slika:693bb1a3-f183-4116-bdf9-30afa26da8ab] e ovako, znam napraviti mafine, ali kako ovaj šlag odozgora? Ne bih koristila tučeno vrhnje ako je moguće. [:tuzan] I to mislim praviti navečer, hoće li taj šlag držati do ujutro? I voljela bih da ne bude neki bljutav već fin. [:kesi] Još jedan prijedlog [slika:8e24788a-c22f-4491-9256-82ed01f0f64a] Od čega se naprave ove oči? A njuška? To se posebno peče? Pa kako onda to zalijepiti? [:sokiran] Drage dame, domaćice i sve koej znaju bilo što o kolačima udružite se i pomozite mi [:tuzan]
2015 02 19
ne brini se....meni udanoj dan danas POGORe krumpiri koje KUHAM za krumpir salatu.. [:smije] good luck with this :)
2015 02 19
Moja mama i ja pravimo ove gornje, ali ne stavljamo šlag, nego pravimo kremu posebno, ili kupimo gotovu kremu, prošvrljaj malo po dućanima, ima finih stvarčica! [:zaljubljen]
2015 02 19
Seconhand kakva krema? [:tuzan] mm2012 nekako mi ne zvuči fino margarin+šećer u prahu [:ljut] Postoji li neko rješenje da kupim šlag, ili šlagfix ili nešto tako? a kak napraviti te oči? Perece ne bi ni stavljala, već me njuška pati, ok, pričvrstit ću je čokoladom, al od čega da ju napravim? [:tuzan] cjooooooj [:place] [:place] [:place] kad vidim kak neke prave čudesa dođe mi da plačem [:place] [:place]
2015 02 19
Za nos neki keksići takvog oblika [:jezik] Evo još koja ideja :) Ukrasi od gumenih bombona [slika:c01ee411-4df6-48ce-adf1-b17f30ad396e] Ili gotovi šećerni ukrasi [slika:18d36c57-68aa-471c-b6d1-0654af386a3b]
2015 02 19
vaaau prefora!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] al bih htjela uštedjeti novaca tako da napravim mafine jer kod kuće imam sve sastojke. Nemma novaca još za šećerne ukrase i žele bombone [:tuzan]
2015 02 19
Ja nažalost nemam nikakav recept ,ali samo hoću reći da mi se baš sviđaju š ove današnje učiteljice koje peku svojim učenicima maffine [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 02 19
Mislim da jedna vrećica žele bombona i nije toliko trošak a sigurna sam da se mogu sližiti u razne oblike - cvjetiće, smajliće itd. Za dekoraciju u bojama se može koristiti šećer u prahu koji se razmuti u vrlo malo soka od limuna da se dobije gusta smjesa. Dok je mokra, smjesa će biti prozirna, a kada se osuši postane potpuno bijela. Ova smjesa se lako može obojati prehrambenom bojom ili sokom voća (npr. Višnja). Znači, umjesto s limunom, šećer se zamuti s malo sirupa u željenoj boji. U svakom slučaju, nadam se da će ispasti super! [:zaljubljen]
2015 02 19
hehe [:kesi] [:kesi] [:kesi] Malo da ih razveselim [:zaljubljen] Da imam više logistike bilo bi sve bolje, al ovako moram nekako skrpati i napraviti najbolje što mogu [:zaljubljen] Učenici su mi diiiivni, tako su dragi i lijepo odgojeni da bih ih sve pojela koliko su slatki. Biti učiteljica je najljepši posao na svijetu [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 19
Meni je najfiniji ledeni desert, imas to svugdje za kupiti u vrećicama kao slag i puding... Ima od cokolade, vanilije i jagode... Preeefino bude! Samo manje mlijeka staviti nego sto pise da bude gusto i cvrsto izraditi...
2015 02 19
Te čokoladne njuškice.. to imaš za kupiti čokoladne kapljice, izgledaju točno tako. [:smijesi]
2015 02 19
jel to treba biti jako hladno? Onako da bude kao sladoled? To bi bilo super, al ako mora biti na hladnom onda nema šanse da mi preživi do škole i da mi stane u hladnjak 46 mafina [:tuzan] ili 23. Ovisi koliko materijala budem imala [:zaljubljen] Koliko otprilike košta? [:zaljubljen]
2015 02 19
Ne mora bit u zamrzivaču, samo ih do jutra spremi na neko hladnije mjesto (negdje gdje se ne grije prostor) Zato trebas manje mlijeka staviti no što pise i bude gusto... Nama je fino stajalo 2 dana a onda se sve pojelooo [:hihot] Mislim da je cijena kao i pudinga-slaga... [:zaljubljen]
2015 02 19
Oooo secondhandAk onda može! [:kesi] Samo da je jeftino [:zaljubljen] I fino!
2015 02 19
Sretnooo!!! [:poljubac]
2015 02 19
1 2