Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Žgaravica?

Bok cure! Mislim da me muči žgaravica, to sam postavila samodijagnozu jer do sada nikad nisam imala problema s tim. Peku me pluća i to se širi gore do grla pa sam pretpostavila da je to. Možda i nije, ali evo da pitam, što bi mi iz kućne ljekarne moglo pomoći, neki čaj možda? Ili neka određena hrana? Bih li mogla primjerice sada jesti tunjevinu ili neku drugu ribu, hoće li to pogoršati žgaravicu? Na netu što god sam našla bilo je uglavnom vezano za tablete. Hvala vam. :)
2015 02 24
Nemoj tunu bar ne iz konzerve jer je masna,,,,Sok od limuna djeluje lužnato na organizam(bez obzira kaj je kiseo),čaj menta ili kamilica,kantarion najbolji,,meni jogurt pomogne,,,
2015 02 24
da..zvuci kao da imas zgaravicu donat ili pola sake badema.. to meni pomogne [:smijesi] cula sam i da soda bikarbona pomaze
2015 02 24
Hvala vam, skuhat ću kamilicu za početak, jogurt ne mogu ni pomirisati, užasan mi je. Nije tako strašna, ali dovoljno da bude neugodna. Nadam se da će pomoći, hvala [:smijesi]
2015 02 24
Soda bikarbona je zakon za zgaravicu, 100% djeluje
2015 02 24
e da, imam i sode, ima da ju sredim ko velika [:kesi]
2015 02 24
Ja ti nebi caj preporucila, meni uvijek bude jos gore od caja. Jedino sto meni pomaze je žličica sode bikarbone u casi vode, izmjesat i sve popit. To ti neutralizira kiselinu. Ja sam imala groznih problema s tim i to mi je pomagalo. I dobro je pojest snitu kruha, spavat na povisenom i nista jest navecer.
2015 02 24
i meni caj skodi [:tuzan]
2015 02 24
Onda necu caj, samo cu sodu, nadam se da ce pomoci :)
2015 02 24
Da, soda definitivno... ja stogod pojedem vrati se natrag u usnu supljinu u sitnim komadicima i to je vecinom nakon slatkoga ili neke zacinjene hrane. [:vrti] Doktorica mi je rekla da prije svega probam promijeniti prehranu, pa sam jedno vrijeme jela sve isključivo kuhano, ništa prženo..voće, pila samo vodu. I tad mi je bilo dobro, al sam se brzo vratila starim navikama
2015 02 24
kad boli zeludac, kad se dize zgaravica ili sam napuhnuta ko balon, tezina u zelucu, onda popijem 2 zlice sode ulrastopljene u casi vode bez secera i icega
2015 02 24
Meni je također od čaja još lošije, soda je super, ali jedino što meni pomaže je Donat ili Mivela.
2015 02 24
malo sode bikarbone na žličicu i zaliti sa mrvicu vode. :) Pomogne uvijek
2015 02 24
Meni čaj pomogne pogotovo od kantariona,a imam gastritis... [:smijesi]
2015 02 24
prah od đumbira, ja stavim žličicu na čašu tople vode, nije fino, ali pomaže
2015 02 25
1 2