Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Molim pomoć :)

Koji band angažirati za svadbu (po mogućnosti da su iz Splita ili okolice), s time da imaju i muški i ženski vokal, i da pjevaju pop, rock, zabavnu i dosta strane glazbe, ne samo naše poskočice [:boji] i da nisu PREskupi.. Hvala, u problemu sam [:zaljubljen]
2015 02 26
ma angažiraj draga krpice da vidiš, koji bend ceš imati veseli. [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] bend veseli krpicarskih baba . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 02 26
Hahaha, zezejte vi, ja više ne znam, savjetovali su mi par njih, pa kad ih slušam na utube, mene je sram [:hihot]
2015 02 26
a da pogledas malo dalje od splita? mozda nades nesto sto ti se svida, samo ces im onda morat platit putne troskove. al bolje i to, nego da ti bude grozan bend na svadbi [:smije] i sta je tebi preskupo? [:kesi]
2015 02 26
Da,do koliko? [:smijesi] Ja sam bila na par pireva di su svirali Matko i Brane,Barbari,i Miro Boem,,nije bilo loše. Iako po meni,glazba odigra najveću ulogu [:smijesi]
2015 02 26
hrana se pamti ako je bila losa [:smije] a bend zapamte skoro svi zato sto su oni najbitniji za zabavu [:smijesi]
2015 02 26
Nemoj split i okolicu za bendove,to ti je malo zesci ocaj..a lipo masno naplacuju!! Imaju bendovi iz bih jeftiniji,naprave ludi stimung.. ima ih par odlicni su!
2015 02 26
Malena@ kad je pir? [:smijesi]
2015 02 26
U devetom mjesecu. Joj Brdo, a koga, što da radim? [:zaljubljen]
2015 02 26
Meni je sve skupo [:smije] ali glazba mora biti dobra, štimung.. Ali preko 2000eura ne bi išla [:place]
2015 02 26
@Malena jeftinije je..zaboravila sam ime benda ima cura i njih 3 momka svi pjevaju i sviraju,mladi,ludi,zabavljaci..Do jutra sviraju i jeftiniji su dosta..kad se sjetim napisem ime!!
2015 02 26
Joj napiši mi u inbox please, koliko si od pomoći ti Brdo [:poljubac]
2015 02 26
[:zaljubljen] Hocu,ne brini..znam dosta o tim pirevima..
2015 02 26
Meni je na svadbi pjevao Marko Pecotić Peco i njegov band, i predobri su :-)
2015 02 26
mi ce mo ti doci đabe [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 26
1 2