Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Za Koviljku

Dragi forumski puče, napose dame. Nadam se da ćete razumjeti moju bol poradi nesmotrene greške koja me bacila u nemilost moje vjerenice, gospojice Koviljke, ter me savjetom obodriti. Naime, bio sam slobodan obaviti kupnju pred nadolazeći Dan žena, no, neznajući (ah, luda glava!) , umjesto očekivanog putovanja na Maltu, uplatih 7 dana u nekakvoj banji u Mađarskoj. S obzirom na hladnoću u izričaju moje mile, sad me strah napustiti firmu i krenuti prema našem luksuznom stanu. Nadam se da će je Jesenjin barem malo razgaliti, da se smiluje mom izmrcvarenom srcu i poštedi razbijanja naš servis za ručavanje. Drage dame, ponizno molim savjete. Haljina modra i plave oci. Lagao sam dragoj jedne noci. Draga pitala:"Mecava vije? Spremit cu postelju, pec se grije." Odgovorih dragoj:"Netko sa visine cvjetovima bijelim pokriva daljine. Postelju spremi pec se grije, bez tebe u srcu mecava vije."
2015 03 04
E Koviljka , Koviljka srca tvrda viš da čovjek u suzama rida..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place] [:place] Kaj mu to delaš.....ha ??????? [:hihot] [:hihot]
2015 03 04
ajme [:sramezljiv]
2015 03 04
Osvanula li neka krpičarska ljubav? [:smijesi] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 04
Očajan sam. Jutros mi je , kroz odškrinuta vrata naše spavaće sobe, dobacila zgužvano i umrljano bossovo odijelo. A imao sam važan sastanak sa drugovima Japancima.
2015 03 04
Opet si pio jeftini vinjak.
2015 03 04
u nekoj krčmi na rubu grada [:place]
2015 03 04
Nisam, o zjenico oka moga. Nego, znaš kako je...Naišla je delegacija Bugara iz Debeleca pa sam ih poveo na mladu janjetinu i tako. Jedna je stvar vodila drugoj. Smeo sam se, u potpunosti!
2015 03 04
Je, sve mi je Jelisaveta ispričala. P ai one "nevine" dodire po njezinom boku. Sve znam. I još me u Mađarsku vodiš, pa gdje ti je muškost?
2015 03 04
Ćutim se napušten i sam. Ne pomaže ni Hennessy.
2015 03 04
[:smije] [:smije] Tu bu rata..... [:place] [:place]
2015 03 04
nadam se da tema nece otici u vonabi haiku smjeru nahranio sam japance, jesu li trudni [:smije]
2015 03 04
Koviljka,koliko ja znam,ti voliš Sašu....kako sad Jataganac?On ima onu svoju pevaljku...
2015 03 04
Pustite vi to, potentan je drug Velimir, ne zna se broj zasejane dece na koju alimentaciju plaća, jadan ne bio. Uboga sam. Idem puhati svoj netom uređen nosić u čipkanu maramicu te se zaogrnuti u svog sibirskog tigra.
2015 03 04
Tko je Saša? [:sokiran] Velimire, sunce ti kalajsano, jel ti to imaš i dečka? :pregledava Pradin katalog:
2015 03 04
1 2 3 4