Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

eh te kile

Pozdrav...cure,zene,majke.. U zadnje vrijeme sam se malo rasputila,zapustila kako god..pa me zanima dali mozda imate neki program prehrane,pomocu kojeg mrsavite...i neke donekle lake vjezbice za ucvrscivanje i zatezanje pojedinih djelova tijela,jer i nisam bas u nekoj formi....kakva su vasa iskustva...helppp helppp helppp
2015 03 05
Ne znam koliko želiš skinuti, ali preporučam ono što je najjednostavnije, a djeluje. Poslije 6 ništa ne jesti. Prije 6 ne ograničavati se previše, ali ipak ne jesti previše slatkoga. Truditi se piti samo vodu i čaj(zeleni i žuti su dobri za skidanje masnoća, ali nezaslađeni). Smanjiti kruh, a kada ga se i jede ne jesti bijeli. Što se vježbe tiče na youtube imaš svakakvih jednostavnih vježbica koje se mogu kod kuće raditi. Preporučam ono što sam i sama isprobala, a to su vježbe Renate Sopek [:zaljubljen]
2015 03 05
ja preporučam izbaciti kruh i tjesteninu kaj se tiće prehrane, ubaciti povrće i voće, probiotik jorugte i što više konzumirati kuhane hrane i bijelo meso. A kućanski poslovi budu sasvim dovoljni! Bar kod mene pali! [:smije] [:zaljubljen]
2015 03 05
ja sam 16.3. krenula treniram svaki dan 1 sat, dakle 6 x tjedno - i to zumbu, aerobic, step aerobic ili power pilates osim nedjelje (jer moj fitness klub ne radi nedjeljom=, a u nedj pješačim 10 kn jedem kuhanu brokulu, mrkvu i cvjetaču za ru8čak u 14 sati ujutro jogurt desert - naranča ili banana odmash u 14 iza ručka, poslije ništa
2015 03 05
s tim da je zumba fenomenalna [:poljubac]
2015 03 05
kastor1 jedeš premalo, usporit će ti se metabolizam i tijelo ti jede mišiće. [:smijesi]
2015 03 05
comestai - to mi je jedini način, nemam kontrolu i eto ga ... radim gluposti nisam umjerena , priznajem... u prethodnom tjednu (važem se samo ČETVRTKOM) otišlo 3 kg [:smijesi] , jučer se vagnuh - ništa [:place] samo da mi ode još 10 kg, onda ću više njupat i prizvati se pameti [:sokiran]
2015 03 05
Da ubaciš bar jaje ili zobene za doručak? Tuna ili cottage sir poslije treninga.. Nećeš se od toga udebljati. [:smijesi] Meni je slatko najveći porok. [:vrti]
2015 03 05
muž puž za nešto manje od 6 mj 20 kg smršavio. Prehranu nije mijenjao jedino nije jeo samnom kekse i čokolade iza 21 h. Trčao 3x tjedno. [:smijesi]
2015 03 05
Hoću - žena u kanc do moje ima domaća jajca Dok sam njupala LCHF bila sam joj glavni kupac [:hihot] Viš, ja slatko ne volim, nisam ni kao mala, čudno ... osim kad žderem SVE pred sobom, onda tamanim i nutellu koju znam imat špajzi za palačinke-ak netko naleti ... No, da sam tamanila i slatko- mogla bih tu na Krpi pratit jel Jacques Houdek ima kakvu tuniku u prodaji [:vrti]
2015 03 05
ajoooj a ja 54 jedva i 1.78 [:place]
2015 03 05
ja sam na dijeti 10%...Probaj,vrlo jednostavna,nisam gladna,a kile se spustaju
2015 03 05
kako 10 % ???????????????
2015 03 09