Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Steznik nakon poroda

Drage mame, zanima me da li imate iskustva sa steznicima nakon porodaja.Ima ih puno vrsta pa me zanima onaj najbolji bez obzira na cijenu.Unaprijed zahvaljujem [:zaljubljen]
2015 03 10
Bolje ti je bez gacica, zbog lohija koje traju 7 tjedana
2015 03 10
Ja sam ga dugo nosila. Obicni oko pasa jer mi je koza bila jako objesena. Ne znam da li je on pomogao ali nekako se povukla.
2015 03 10
Dosta sam ga nosila. Povuklo se sve. [:smijesi]
2015 03 10
Cure, ima li koja iskustva sa nošenjem steznika nakon carskog reza?
2015 03 10
BijouEssi tog se i ja bojim jer me trenutno sve živo žulja na taj rez [:znoji]
2015 03 10
e pa to je to... tako da ne znam - nama bi trebali neki "carski" pojasevi [:jezik] al ok, bez obzira na to, s vremenom se to samo vratilo na svoje - joj, kad se sjetim, prvim mjesec dana nakon poroda sam izgledala kao da sam u 5mj trudnoce [:boji] no polako se splasnjavalo, svi organi se vratili na svoja mjesta, a i koza vise manje, nije mi srecom ostala "otromboljena", jedino sto sam bočno po struku popucala, no strije su pak sasvim druga prica... [:znoji]
2015 03 10
ja sam odmah drugi dan počela nositi steznik, onaj sa gacicama, kupljen u lidlu. i maximalno mi je pomogao. nosila sam ga mozda mjesec dana poslije još i nakon toga sam ga bacila jer mi stvarno nije više trebao. tako da eto preporučila bi ga svakom. isto sam carski imala.. [:smijesi]
2015 05 02